Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів мурах павуків Weitech WK-0523




Ультразвуковий відлякувач мишей щурів і комах Weitech WK-0523 - це універсальний компактний прилад бельгійського виробництва, який допоможе швидко позбутися мишей, щурів, кажанів, тарганів, мурах, павуків у приміщенні площею до 45 квадратних метрів. Відлякувач абсолютно нешкідливий для людини та хатніх тварин, тому може застосовуватися як у житлових, так і у виробничих приміщеннях.
Як використовувати відлякувач гризунів і комах Weitech WK-0523:
Відлякувач гризунів і комах Weitech WK-0523 генерує та випромінює ультразвукові сигнали, які розміщені вище за поріг сприйняття людини та таких тварин, як-от кішки та собаки, однак щури, миші, полевки, леткі чудово її чують і реагують на него. Для них сигнал відлякувача звучить дуже голосно та неприємно, викликаючи постійну тривогу та страх. Жити в таких умовах стає неможливо, тому шкідники незабаром залишають зону дії ультразвукового відлякувача гризунів.
Рекомендації щодо застосування:
Ультразвуковий відлякувач мишей і комах Weitech WK-0523 дуже простий в експлуатації — досить просто вставити його в розетку так, щоб від випромінювача до протилежної стіни не було жодних перешкод. Після ввімкнення в розетку прилад відразу починає заповнювати приміщення ультразвуком.
Рекомендуємо встановлювати ультразвуковий відлякувач мишей і щурів Weitech WK-0523 на висоті від 50 до 60 см від рівня підлоги.
У перші дні застосування відлякувача мишей можливе уявне збільшення кількості гризунів. Це пояснюється тим, що під впливом стресу вони втрачають відчуття самозбереження й не ховаються в разі появи людини. У разі подальшого використання пристрою гризуни залишають приміщення впродовж декількох тижнів.
Характеристики:
- Ефективна площа захисту: до 45 кв.
- Частота ультразвуку: 20 – 45 кГц.
- Піковий звуковий тиск на відстані 50 см: 116 дБ.
- Живлення: від мережі.
- Вага: 110 г.
- Розміри: 65х50х65 мм.
- Потужність: 0,3 Вт
- Робоча температура: від -10 до +40 °
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 45 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 1 100 ₴
