Конвектор електричний Zenet Zet-526 1.5 кВт




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Zenet Zet-526 призначений для основного або додаткового опалення в приміщенні площею до 30 квадратних метрів. Конвектор електричний Zenet Zet-526 оснащений вбудованим терморегулятором. Це дозволяє повністю автоматизувати процес обігріву та економію електроенергії більш ніж на 30%. Дана модель може використовуватися як настінний конвектор і як підлоговий, тому укомплектований опорними ніжками. Лицьова панель виготовлена з термостійкого та ударостійкого скла з глянсовою скляною поверхнею з температурою нагріву не вище 65°С.
Особливості конвектора Zenet Zet-526:
- Електроконвектор преміального рівня конвекційного типу Zenet
- Вбудований термостат-підтримує потрібну температуру та економить електроенергію.
- Сенсорна світлодіодна панель управління інтегрована в передню панель. Завжди можна точно визначити температуру навколишнього середовища, швидко та легко встановити необхідне цільове значення та навіть поставити таймер.
- Оснащений пультом дистанційного керування, на якому можна встановлювати ті самі значення, що і на самому конвекторі.
- Режим захисту від замерзання.
- Елегантний дизайн. Сучасний стиль хай-енд та класична вишуканість. Такий конвектор не тільки корисний, а й прикрасить вашу оселю.
- Глянцева скляна панель із загартованого скла, що менше схильна до подряпин і більш стійка до пошкоджень.
- Різні способи кріплення: ніжки із міцного пластику або кріплення на стіні
- Висока ефективність роботи та потужність обігріву завдяки використанню X-подібного нагрівального елемента з алюмінію.
Характеристики:
- Виробник: ZENET
- Країна виробник: Німеччина
- Потужність обігріву: 1500 Вт
- Колір корпусу: Білий
- Тип установки: Підлоговий, Настінний
- Висота: 470 мм
- Ширина: 630 мм
- Глибина: 75 мм
- Вага: 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 6 480 ₴
