Конвектор електричний з пультом ДК і таймером Noveen CH7100 LCD SMART 2 кВт чорний





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний з таймером чорний Noveen CH7100 LCD SMART 2 кВт призначений для основного або додаткового опалення приміщень площею до 30 квадратних метрів.
Електроконвектор Noveen CH9000 LCD SMART має 3 режими нагрівання 750, 1250 і 2000 Вт, а також вбудований вентилятор для збільшення швидкості обігріву. РК-дисплей на корпусі вказує поточну температуру та запрограмовану.
Вбудований терморегулятор автоматично вмикатиме і вимикатиме прилад для підтримки потрібної температури. Для зручності керування в комплекті з обігрівачем іде пульт дистанційного керування.
Відмінною особливістю даного електроконвектора є наявність 24-годинного таймера, який дозволяє автоматично вмикати/вимикати прилад у вказаний час!
Особливості конвектора Noveen CH-7100:
- Електроконвектор не спалює кисень, так як температура нагріву не перевищує 60 С і не сушить повітря.
- Висока ККД (до 95%) – висока економічність.
- Від приладу не виходить неприємний запах.
Характеристики:
- Вага: 3,3 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, пульт, ніжки, елементи кріплення ніжок
- Потужність: 2000 Вт
- Особливості: Терморегулятор та вибір температури. Пульт дистанційного керування.
- Площа обігріву: 20 кв.
- Виробник: Noveen
- Розмір: 600 х 375 х 100/210 (з ніжками) мм
- Розмір упаковки: 655 х 135 х 370 мм
- Режим роботи: 750 / 1250 / 2000 Вт
- Країна виробник: Польща
- Терморегулятор: Так
- Тип: Конвектор
- Тип установки: Підлоговий
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Так |
- Ціна: 3 390 ₴
