Конвектор електричний Noveen CH-5000 2 кВт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Noveen CH-5000 призначений для основного або додаткового опалення в приміщенні площею до 22 квадратних метрів. Конвектор електричний Noveen CH-5000 має 3 режими нагрівання 750, 1250 і 2000 Вт. На корпусі обігрівача розміщено регулятор термостату контролю температури нагрівання. Дана модель може використовуватися як настінний конвектор і як підлоговий, тому укомплектований опорними ніжками.
Особливості конвектора Noveen CH-5000:
- Не спалює кисень, тому що температура нагрівання не перевищує 60 ° С і не сушить повітря.
- Висока ККД (до 95%) – висока економічність.
- Від приладу не виходить неприємний запах.
Характеристики:
- Виробник: N'oveen
- Потужність обігріву: 750/1250/2000(Вт)
- Кількість режимів роботи: 3
- Терморегулятор: Так
- Тип управління: Механічне
- Колір корпусу: Білий
- Країна виробник: Польща
- Гарантійний термін: 12 (міс)
- Тепловентилятор: Ні
- Кріплення на стіну: Так
- Тип установки: настінний, підлоговий
- Висота: 42.5 (см)
- Ширина: 60.0 (см)
- Глибина: 11.0 (см)
- Вага: 3.1 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 1 650 ₴
