Ультразвуковий зволожувач повітря Timberk H2O THU UL 15M M4




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря Timberk H2O THU UL 15M (M4) призначений для зволоження повітря у квартирі, будинку, офісі та інших приміщеннях площею до 25 квадратних метрів. При продуктивності в 320 мл/годину зволожувач повітря має низький рівень шуму, що дозволяє комфортно використовувати його і вдень, і вночі. Зволожувач повітря Timberk H2O THU UL 15M має ємність об'ємом 2,6 літра, що дозволяє працювати 8 годин при максимальній продуктивності, а при досягненні мінімальної кількості води спрацює світловий індикатор на корпусі зволожувача повітря. Надійний механічний поворотний регулятор дозволить легко та швидко вибирати необхідну інтенсивність зволоження.
Особливості зволожувача повітря Timberk H2O THU UL 15M:
- Ергономічна панель керування
- Ультразвукова мембрана підвищеної потужності
- Висока продуктивність зволоження
- Регулятор інтенсивності пари
- Велика ємність бака
- Надійне механічне керування
- 8 годин безперервної роботи
- Низький рівень шуму
Характеристики:
- Панель керування: механічна
- Продуктивність по зволоженню, мл/год: 300
- Об'єм бака, л: 2,6
- Напруга - частота, В/ГЦ: 220/50
- Потужність, Вт: 25
- Номінальний струм А: 0,11
- Клас вологозахисту: IPx0
- Клас електрозахисту: II
- Вага (нетто), кг: 0,74
- Вага (брутто), кг: 1
- Розмір приладу, мм: 183x183x282
- Розміри в упаковці, мм: 215x215x320
- Площа, що обслуговується, м2: 25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 2.6 л |
| Застосування приладу | Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Вага | 0.74 кг |
- Ціна: 990 ₴
