Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Timberk Albus THU UL 23E (BL)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Timberk Albus THU UL 23E (BL) призначений для зволоження повітря у квартирі, будинку, офісі та інших приміщеннях площею до 20 квадратних метрів. При продуктивності в 200 мл/годину прилад має низький рівень шуму, що дозволяє комфортно використовувати його і вдень, і вночі.
Зволожувач повітря Timberk Albus THU UL 23E має ємність об'ємом 2,2 літри, що дозволяє працювати 11 годин при максимальній продуктивності, а при досягненні мінімальної кількості води спрацює світловий індикатор на корпусі зволожувача повітря. Керування приладом здійснюється за допомогою електронного сенсорного керування In-Sense.
Особливості зволожувача повітря Timberk THU UL 23E:
- Електронне керування In-Sense
- Об'єм резервуару – 2,2 літри
- До 11 години безперервного зволоження при максимальній продуктивності
- Продуктивність – 200 мл/год
- Регулювання інтенсивності виходу пари: висока, низька
- Технологія наповнення бака Water TopFill (верхня затока води)
- Запатентована технологія EasyUse (ротаційна підставка для резервуара)
- Надійна мембрана нового покоління SmartSonic 3.0
- Регулювання напряму потоку пари EasySlide 360
- Двоколірний світловий індикатор роботи – індикація блакитним кольором під час роботи приладу, індикація червоним кольором за відсутності води
- 2 режими інтенсивності виходу пари
Характеристики:
- Колір: Чорний зі сріблом
- Об'єм, л: 44229
- Номінальна споживана потужність, Вт: 25
- Номінальна сила струму А: 0.12
- Номінальна напруга живлення, В/Гц: 220-/50
- Клас електрозахисту: II class
- Панель управління: Електронна
- Продуктивність по зволоженню, мл/год: 200
- Площа, що обслуговується, м2: 20
- Ароматизація повітря: Є
- Вага (нетто), кг: 1.3 кг
- Розміри приладу, мм: 213x212x253
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 2.2 л |
| Застосування приладу | Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 253 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 2 175 ₴
