Ультразвуковий зволожувач повітря з іонізатором та ароматизацією Noveen UH1800 X-LINE


Ультразвуковий зволожувач повітря з іонізатором та ароматизацією Noveen UH1800 X-LINE призначений для зволоження та іонізації повітря у квартирі, будинку, офісі та інших приміщеннях площею до 35 квадратних метрів. Зволожувач повітря Noveen UH1800 X-LINE має ємність на 5 літрів із захистом від проливання. Для зручності керування передбачено яскравий LCD дисплей з відображенням температури та рівня вологості. Ультразвуковий зволожувач повітря здатний виробляти теплу і холодну пару і має автоматичний режим аналізу та підтримання рівня вологості в приміщенні. Для ароматизації приміщення можливе використання будь-якого аромомасла.
Спеціальний фільтр з іонообмінної смоли, що входить в комплект, пом'якшує тверду воду видаляючи іони кальцію і магнію, завдяки чому не залишається білого нальоту на предметах інтер'єру. Також фільтр прибирає бактерії, що робить повітря в приміщенні не тільки вологим, але й чистішим і здоровішим.
Особливості зволожувача повітря з іонізатором Noveen UH1800:
- Іонізація. Функція іонізації повітря негативними іонами очищає повітря у приміщенні від різних мікроорганізмів – бактерій, вірусів, грибків, спор цвілі.
- Автоматичне регулювання вологості. Датчик вологості спеціально розташований окремо від корпусу приладу, що дає точніший вимір вологості повітря в приміщенні. На сенсорному дисплеї можна встановити бажаний рівень вологості в приміщенні. Режим AUTO автоматично регулює рівень вологості.
- Сенсорна панель та світлодіодний екран. Відображає інформацію про режими роботи пристрою, поточну температуру та вологість повітря в приміщенні. Дозволяє керувати функціями зволожувача та плавним регулюванням виходу туману.
- Антибактеріальний фільтр. Фільтр з іонообмінної смоли пом'якшує жорстку воду, видаляючи іони кальцію та магнію, та усуває бактерії. Внаслідок цього пристрій випускає чистий туман, який не залишає білого нальоту на предметах інтер'єру.
- Ароматерапія. Зволожувач повітря здатний разом з парою розпорошувати аромаолії, які ароматизують приміщення, а також сприяють поліпшенню здоров'я, захворювань верхніх дихальних шляхів, а також допомагає в станах підвищеної нервової напруги.
- Програматор. Дозволяє запрограмувати час роботи зволожувача.
- Дистанційне управління. Дозволяє дистанційно вмикати та вимикати зволожувач та керувати найважливішими функціями пристрою: регулювання туману, іонізація, тепловий туман, налаштування часу.
- Функція теплого туману. Завдяки цій функції можна збільшити комфорт. Зволожувач швидко нагріває туман, який, потрапляючи у повітря, збільшує його температуру. І завдяки подвійному дифузору він може бути розподілений по всьому просторі кімнати.
Характеристики:
- Ароматизація: Так
- Вага: 1,8 кг
- Вид: Ультразвуковий + теплий туман
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,45 м
- Місткість резервуару: 5 л
- Іонізація: 3*10-6 іонів/куб.см
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, антибактеріальний фільтр
- Потужність: 110 Вт
- Особливості: Підсвічування. Іонізація та автоматичне регулювання вологості. Сенсорна панель та світлодіодний екран. Тепла пара. таймер. Зовнішній датчик контролю за вологістю.
- Площа дії: 35 кв.
- Виробник: Noveen
- Робота на одному заповненні: 12 год
- Розмір: 236 х 213 х 300 мм
- Розмір упаковки: 330 х 275 х 255 мм
- Швидкість випаровування: 300 мл/год
- Країна виробник: Польща
- Тип: Зволожувач повітря
- Рівень звуку: ≤ 35 дБ (A)
- Колір: Білий із сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Вбудований гігростат | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Глибина | 213 мм |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 3 120 ₴
