Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Noveen UH550





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач Noveen UH550 використовує ультразвук для розщеплення молекул води діаметром близько 1-5 мкм та сполучення. Система вентиляції виводить розщеплені молекули води в сухе повітря, де при випаровуванні ми отримуємо необхідну вологість. Чітко видно гладку і рівну пару, що виходить із зволожувача повітря. Таким чином, відновлюється та підтримується достатній рівень вологості у приміщенні на рівні 40-60%. Конструкція ультразвукового зволожувача повітря складніша, ніж парових зволожувачів, тому дозволяє більш точно контролювати вологість у приміщенні.
Особливості зволожувача повітря Noveen UH-550:
- 12-годинний таймер дозволяє запрограмувати час роботи зволожувача. Завдяки цьому пристрій автоматично вимкнеться через встановлений час.
- У зволожувачі також є підсвічування, яке вмикається і вимикається одним натисканням кнопки.
- Режим регулювання рівня вологості дозволяє приладу працювати тільки, коли це необхідно, підтримуючи заданий рівень вологості.
- У нижній частині приладу є силіконовий контейнер для ароматичних олій.
- Ультразвукова технологія забезпечує безшумну роботу, що дозволить насолоджуватися зволоженим повітрям навіть під час сну.
- Зволожувач перестає працювати, коли в резервуарі немає води або після вимкнення функції підтримки вологості.
Характеристики:
- Ароматизація: Так
- Вага: 1,28 кг
- Вид: Ультразвуковий
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,45 м
- Місткість резервуару: 4,5 л
- Іонізація: Ні
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад
- Потужність: 28 Вт
- Особливості: Сенсорна панель, рідкокристалічний екран та 12-годинний таймер
- Площа дії: 35 кв.
- Виробник: Noveen
- Розмір: 228 x 228 x 293 мм
- Розмір упаковки: 315 х 235 х 235 мм
- Швидкість випаровування: 300 мл/год
- Країна виробник: Польща
- Тип: Зволожувач повітря
- Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4.5 л |
| Застосування приладу | Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 293 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Вага | 1.28 кг |
- Ціна: 2 550 ₴



