Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Noveen UH-101


Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Noveen UH-101 - це пропозиція для тих, хто цінує функціональність та ефективність. Невеликий розмір і привабливий зовнішній вигляд роблять цю модель, що ідеально підходить для будь-якого простору - будинку та офісу. Ультразвукова технологія, що забезпечує тиху роботу, дозволить вам насолоджуватися правильно зволоженим повітрям під час сну. Ефективна площа зволоження – 30 квадратних метрів.
Як працює ультразвуковий зволожувач повітря UH-101:
Ультразвуковий зволожувач повітря Noveen UH-101 використовує ультразвук для розщеплення молекул води діаметром близько 1-5 мкм та сполучення. Система вентиляції виводить розщеплені молекули води в сухе повітря, де при випаровуванні ми отримуємо необхідну вологість. Чітко видно гладку і рівну пару, що виходить із зволожувача повітря. Таким чином, відновлюється та підтримується достатній рівень вологості у приміщенні на рівні 40-60%. Конструкція ультразвукового зволожувача повітря складніша, ніж парових зволожувачів, тому дозволяє більш точно контролювати вологість у приміщенні.
Особливості зволожувача повітря Noveen UH-101:
- 8 годин зволоження одному заповненні;
- ємність резервуару для води - 2,2 літра;
- Ефективна площа зволоження - 30 квадратних метрів.
- Ароматизація - використання ароматичних олій;
- Можливість зміни потоку пари;
- Автоматичне відключення за відсутності води;
- Норма вологості повітря у квартирі - 50-60%.
Характеристики:
- Виробник: N'oveen
- Тип: Зволожувач
- Тип зволожувача: Ультразвуковий
- Потужність: 20.0 (Вт)
- Об'єм резервуару для води: 2.2 (л)
- Країна виробник: Польща
- Гарантійний термін: 12 (міс)
- Площа дії, кв.м.: 30
- Автовідключення за відсутності води: Так
- Ароматизація: Так
- Тип живлення: 220-240 V, 50 Гц
- Тип установки: Настільний
- Висота: 285.0 (мм)
- Ширина: 150.0 (мм)
- Глибина: 150.0 (мм)
- Вага: 0.7 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 2.2 л |
| Застосування приладу | Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 1 450 ₴
