Настінна лампа знищувач комарів мух комах для приміщень Noveen IKN950 LED





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа знищувач комарів мух комах для приміщень Noveen IKN-11 ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мухами, мошками та метеликами. Площа дії 80 кв. Виготовлена з високоякісного металу та негорючого пластику ABS.
Як працює лампа-знищувач комах для приміщень Noveen IKN-11:
Лампа знищувач комарів мух комах для приміщень Noveen IKN-11 призначена тільки для внутрішнього використання в приміщенні або під навісом!
Лампа знищувач комарів мух комах для приміщень приваблює мух, комарів, мошок та інших комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою. Комахи потрапляють у лоток, що відгвинчується, звідки без зусиль видаляються. Лампа знищувач комах електрична можна встановити на поверхні або підвісити на стіну.
Характеристики:
- Вага: 0,94 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість світлодіодів: 18 шт
- Комплектація: Прилад, елементи кріплення
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Потужність: 6 Вт
- Напруга розряду: 4000 В
- Живлення: Електромережа
- Площа: 160 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 300 х 300 х 70 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 320 х 305 х 80 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір: Білий з чорним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 940 г |
- Ціна: 2 690 ₴


