Знищувач комах комарів мух світлодіодний Noveen IKN920 LED





Знищувач комарів мух світлодіодний Noveen IKN920 LED допоможе швидко позбутися будь-яких комах, що літають, комарів, мух, мошок, метеликів, молі і т.д.. За рахунок використання яскравих енергозберігаючих світлодіодних ламп має потужність всього 6 Вт, і при цьому площа дії квадратних метрів. Призначений для внутрішнього використання та рекомендується для застосування у гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках та на закритих терасах.
Як використовувати знищувач комах Noveen IKN920 LED:
Електричний знищувач комах Noveen IKN920 LED повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає комах, що літають, без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи після заманювання гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 2500 Вт. Мертві комахи потрапляють у спеціальний висувний лоток і легко звідти забираються.
Ефективність знищувача комах в приміщенні залежить від її розташування. Для максимальної ефективності рекомендується підвісити електричний знищувач комах на висоті 1,8-2 метри від підлоги на відстані від інших джерел світла.
Особливості знищувача комарів та мух Noveen IKN920 LED:
- Ефективна зона дії до 100 кв. м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей та тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Висока ефективність знищення комах при невеликому споживанні енергії.
- Знімний лоток для швидкого чищення лампи.
Характеристики:
- Вага: 1,09 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість світлодіодів: 8 шт
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (45 см)
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Потужність: 6 Вт
- Напруга розряду: 2500 В
- Особливості: Світлодіодна інсектицидна лампа з низьким енергоспоживанням
- Живлення: Електромережа
- Площа: 100 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 305 х 108 х 260 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 335 х 113 х 265 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір пристрою: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 1009 г |
- Ціна: 1 980 ₴


