Пастка комарів комах мух Noveen IKN883 LED USB IPX4





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка комах Noveen IKN883 призначена для вилову комарів, мух та інших комах, що літають у приміщенні. Площа дії 30 кв. Працює від вбудованого акумулятора, який заряджається USB. Вологозахист IPX4.
Пастка комарів і комах Noveen IKN883 LED генерує світло в спеціальному ультрафіолетовому спектрі, який приваблює комарів, мошок, моль та інших комах, що літають. Застосовані комахи підлітають до пастки і втягуються у неї вбудованим вентилятором.
Пастка комарів IKN883 виконана з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS.
Пастка комарів та комах екологічна, не виділяє запахів, не потребує використання хімії, витратних матеріалів, не впливає на здоров'я людини та свійських тварин.
Характеристики:
- Вага: 0,21 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: USB DC 5V
- Комплектація: Прилад, кабель USB, щітка для очищення
- Матеріал: ABS пластик
- Місце застосування: Усередині приміщення
- Потужність: 6 Вт
- Особливості: Без запаху та хімії
- Живлення: Електромережа
- Площа: 30 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 115 х 115 х 102 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 120 х 120 х 110 мм
- Роз'єм: Micro USB
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Колір приладу: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 102 мм |
| Вага | 290 г |
- Ціна: 550 ₴

