Професійний електрохімічний алкотестер із мундштуком AlcoScan AL-9000 Lite




Алкотестер AlcoScan AL-9000 Lite побудований на сучасному електрохімічному та високотехнологічному сенсорі. Результати тестування з AL 9000 L передаються на дисплей LED. Алкотестер має найкраще співвідношення ціни і якості і з успіхом може використовуватися як на підприємствах так і для особистого користування. Дана модель алкометра потребує технічного обслуговування лише раз на 12 місяців. Алкотестером AlcoScan AL 9000L можна проводити як активний вимір (вимір із мундштуком) так і пасивний забір проби (поведінка виміру без мундштука).
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL 9000 Lite:
AL-9000L призначений для вимірювання алкоголю у людському видиху. Коректні показання цього пристрою встановлені для концентрації алкоголю в крові від 0 до 0.4% BAC або від 0 до 4.0 проміле або від 0 до 2.0 мг/л BrAC. Перевірку точності було виконано згідно з нормативом DOT.
Порядок використання.
- Натисніть кнопку живлення.
- Поки на екрані скачуть значки, пристрій нагрівається.
- Дуйте в алкотестер крізь мундштук протягом 4 секунд.
- Результат буде відображено протягом 15 секунд. Якщо Ви хочете провести повторний вимір, натисніть кнопку живлення відразу після вимкнення підсвічування.
Прилад автоматично вимикається через 2 хвилини.
* Якщо Ви утримуватимете кнопку живлення, на дисплеї з'явиться кількість проведених вимірювань.
Запобіжні заходи.
- Зачекайте перед проведенням вимірювання не менше 20 хвилин з моменту останнього прийому їжі або рідини. Алкоголь, що залишився в роті, або надлишок слини можуть впливати на результат перевірки. Це стосується і ополіскувачів рота на спиртовій основі тощо. продуктів.
- Уникайте перевірок на сильному протягу або у закритих приміщеннях. Погана вентиляція може призвести до збільшення часу, необхідного на розігрів датчика між тестами.
- Не вдуйте дим, слину або інші забруднювачі в мундштук т.к. Датчик може бути пошкоджений.
- Не використовуйте AL-9000L для того, щоб пити та водити.
- Захищайте прилад від впливу екстремальних температур та дітей.
Якщо на дисплеї відображається напис «Flow», значить, Ваш видих був недостатньо сильним для вимірювання. Будь ласка, знову увімкніть пристрій і забезпечте під час вимірювання досить сильний та стабільний видих.
Якщо на дисплеї відображається напис «bAt», значить, у приладі низький заряд батарей і їх треба замінити.
Характеристики:
- Тип датчика: електрохімічний
- Тип індикації (розрядність): цифрова (4 знаки)
- Діапазон виміру: 0 - 4,0 проміле
- Похибка виміру: 0,05 проміле
- Контроль повітряного потоку: є
- Час 1-го прогріву: близько 10 с
- Час виміру: близько 10 с
- Лічильник вимірювань: є
- Живлення від автомобільної мережі: ні
- Кількість та тип батарейок: 2 шт.
- Середній ресурс сенсора: 500 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування)
- Діапазон робочих температур: 5...40°С
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 106х50х20 мм / 90 г
- Міжповірочний інтервал: 12 міс.
- Використання мундштука: за бажанням
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 500 |
| Час підготовки | 10 сек |
| Час аналізу | 10 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 9 440 ₴
