Алкотестер напівпрофесійний електрохімічний з мундштуком AlcoScan AL-8800





AlcoScan AL-8800 - це елегантний алкотестер з електрохімічним сенсором та яскравим світлим індикатором, придатний як для особистого використання, так і для контролю невеликої кількості співробітників на підприємстві. Керується однією кнопкою, є лічильник вимірювання та контроль якості продувки.
Особливості алкотестера AlcoScan AL-8800:
Алкотестер AlcoScan AL-8800 - це конструктивний розвиток попередньої моделі алкотестера AlcoScan AL-8000. Прилад зберіг у собі всі переваги попередника, включаючи малу вагу та розмір, простоту управління, функціональність. При цьому застосування нових технологій дозволило здешевити сам пристрій без втрати якості. Основною зміною стала відмова від вбудованого висувного мундштука, який часто ламався при неправильній експлуатації.
В AL-8800 вбудований електрохімічний сенсор, що обслуговується, який має великий ресурс вимірювань і виконує контроль протягом декількох секунд з моменту продування. Результати вимірювання відображаються на яскравому 3-х сегментному дисплеї білого кольору. Одиниці виміру – проміле. Вимірювання можуть проводитися з використанням мундштука, так і без. Наявність функції контролю продування забезпечує високу достовірність показань, а вбудований лічильник вимірювань дозволяє оцінювати час, що залишився до проведення повторного калібрування. За потреби прилад може щорічно проходити калібрування в органах Держстандарту (раніше метрологічну повірку) та використовуватися як офіційний засіб вимірювання.
Алкотестер AlcoScan AL 8000 це портативний напівпрофесійний алкотестер. В основі алкотестера є високоточний електрохімічний сенсор. Алкотестер можна використовувати як високоточний персональний інструмент для виявлення парів алкоголю в повітрі, що видихається, так і як професійний інструмент для перевірки невеликої кількості персоналу на підприємстві. тестів (один вважає загальну кількість тестів, другий вважає тести з перевищенням допустимої концентрації парів алкоголю, встановлено значення 0,20‰) і перманентний мундштук, який є невід'ємною частиною алкотестера.
Запобіжні заходи:
- Зачекайте принаймні 20 хвилин після їжі або пиття перед початком тестування. Алкоголь, що залишилися у роті або навіть надлишок слини може порушити тестування. Це також стосується будь-яких рідин на основі спирту чи подібних продуктів.
- Уникайте тестування за сильного вітру або в закритих приміщеннях. Погана вентиляція та забруднене повітря може також збільшити час, необхідний для прогрівання між тестами.
- Не допускайте видиху з димом, слиною або іншими забруднюючими речовинами в датчик, оскільки це може призвести до його пошкодження.
- Не використовуйте алкотестер, щоб пити і водити.
- Зберігайте алкотестер у нормальних температурних умовах у місці, недоступному для дітей.
Характеристики:
- Тип сенсора: електрохімічний
- Тип індикації: цифрова
- Тип алкотестера: портативний
- Контроль продування: є
- Додаткові властивості: пасивний режим, лічильник вимірювань
- Елементи живлення: батарейка "ААА"
- Кількість батарейок: 2
- Наявність мундштука: є
- Ремонтопридатність: так
- Підключення до принтера: ні
- Ресурс сенсора: до 1000 тестів
- Гарантія: 12 міс.
- Час прогріву: до 10 с
- Можливість перевірки: так
- Інтервал між вимірами: до 20 с
- Об'єм пам'яті: ні
- Діапазон виміру: 0 ... 4,0 проміле
- Похибка виміру: 0.05 проміле
- Точна вага: 85 г
- Габаритні розміри: 98х54х18 мм
- Діапазон робочих температур: 5...40°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 1000 |
| Час підготовки | 10 сек |
| Час аналізу | 10 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 85 г |
- Ціна: 4 600 ₴
