Напівпрофесійний алкотестер електрохімічний з мундштуком AlcoScan AL-8000





AlcoScan AL 8000 це портативний напівпрофесійний алкотестер. В основі алкотестера є високоточний електрохімічний сенсор. Алкотестер можна використовувати як високоточний персональний інструмент для виявлення парів алкоголю в повітрі, що видихається, так і як професійний інструмент для перевірки невеликої кількості персоналу на підприємстві. AlcoScan AL 8000 у своєму арсеналі має ряд переваг перед конкурентами, а саме: високоточний професійний електрохімічний сенсор, два лічильники тестів (один вважає загальну кількість тестів, другий вважає тести з перевищенням допустимої концентрації парів алкоголю, встановлено значення 0,20 ‰) та перманентний мундштук, який є невід'ємною частиною алкотестера.
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL 8000:
Алкотестер з електрохімічним датчиком AL-8000 призначений для вимірювання алкоголю в повітрі, яке видихає людина. Алкотестер є простим і зручним у користуванні, має невеликий розмір і високу точність, а також може мати корпуси різних кольорів на ваш вибір.
Порядок використання.
- Натисніть кнопку живлення.
- Почнеться розігрів приладу, який триватиме доти, доки на екрані не виникне «0».
- Подуйте через мундштук в алкотестер протягом 4 секунд.
- Результат буде відображений на екрані протягом 10 секунд, після чого пристрій вимкнеться.
* Якщо натиснути та тримати кнопку включення живлення, то ви на екрані можете побачити «С» та «А», де «С» - це кількість проведених вимірювань після останнього калібрування, а «А» - кількість виявленого алкоголю.
Вбудований мундштук.
Ви можете натиснути на важіль розташований вгорі приладу, висунути вбудований мундштук та використовувати його.
Запобіжні заходи.
- Зачекайте перед проведенням вимірювання не менше 20 хвилин з моменту останнього прийому їжі або рідини. Алкоголь, що залишився в роті, або надлишок слини можуть впливати на результат перевірки. Це стосується і ополіскувачів рота на спиртовій основі тощо. продуктів.
- Уникайте перевірок на сильному протягу або у закритих приміщеннях. Погана вентиляція може призвести до збільшення часу, необхідного на розігрів датчика між тестами.
- Не вдуйте дим, слину або інші забруднювачі в мундштук т.к. Датчик може бути пошкоджений.
- Не використовуйте AL-8000 для того, щоб пити та водити.
- Захищайте прилад від впливу екстремальних температур та дітей.
Якщо на дисплеї відображається напис «Flow», значить, Ваш видих був недостатньо сильним для вимірювання. Будь ласка, знову увімкніть пристрій і забезпечте під час вимірювання досить сильний та стабільний видих.
Якщо на дисплеї відображається напис «bAt», то в приладі низький заряд акумуляторів і їх треба замінити.
Якщо Ви проводили тестування більш ніж 1000 разів, алкотестер перед початком розігріву протягом 3 секунд показуватиме «CAL». Це означає, що алкотестеру потрібно перекалібрування.
Характеристики:
- Тип датчика: електрохімічний
- Тип індикації (розрядність): цифрова (3 знаки)
- Діапазон виміру: 0 - 4,0 проміле
- Похибка виміру: 0,05 проміле
- Контроль повітряного потоку: є
- Час 1-го прогріву: близько 10 с
- Час виміру: близько 10 с
- Лічильник вимірювань: є
- Живлення від автомобільної мережі: ні
- Кількість та тип батарейок: 2 шт. (Тип "ААА")
- Середній ресурс сенсора: 1000 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування)
- Діапазон робочих температур: 5...40°С
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 100х44х15 мм / 66 г
- Міжповірочний інтервал: 12 міс.
- Використання мундштука: за бажанням
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком, Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Час підготовки | 10 сек |
| Час аналізу | 10 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 66 г |
- Ціна: 7 250 ₴

