Алкотестер персональний напівпровідниковий з мундштуком та змінним сенсором AlcoScan AL-7000





AlcoScan AL 7000 це портативний алкотестер призначений для застосування на невеликих підприємствах. До особливостей даної моделі алкотестера можна віднести можливість самостійного обслуговування за допомогою заміни модуля сенсора до алкотестера. Також у комплекті до AL 7000 йде перехідник від прикурювача автомобіля. Якісний напівпровідниковий сенсор, надійні компоненти, що використовуються при складанні даної моделі алкометра дозволили досягти найкращого показника у співвідношенні ціни та якості.
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL-7000:
Персональний алкотестер AlcoScan AL-7000 застосовується для вимірювання вмісту алкоголю в повітрі, що видихається. AL-7000 має компактний розмір, що поставляється в подарунковій коробці. До приладу додається чохол для безпечного та зручного зберігання та транспортування. У комплект поставки включений ремінець для носіння приладу на руці та комплект змінних мундштуків. Передбачено подачу контрольних звукових сигналів.
Спосіб застосування
- Підготовка: Розпакувати прилад і ознайомитися з комплектом поставки. За наявності транспортної захисної плівки видалити її. За наявності запобіжної прокладки у відсіку батарейок видалити її. При роботі з адаптером автоприкурювача потрібно відкрити прямокутну захисну планку роз'єму, розташовану на бічній частині AL-7000 з боку, протилежному отвору для мундштука і вставити в роз'єм трапецієподібний контакт адаптера прикурювача відповідно до його форми. Інший роз'єм адаптера підключити до автоприкурювача. Вставити пластиковий мундштук у відповідний отвір на бічній частині AL-7000.
- Увімкнення. Щоб увімкнути пристрій, натиснути на кнопку, розташовану під цифровим дисплеєм, і утримувати близько двох секунд. AL-7000 подасть звуковий сигнал, включить цифровий дисплей і почне підготовку сенсорного датчика для початку вимірів. Процес підготовки датчика фіксується на дисплеї шляхом зворотного відліку. Після закінчення відліку прилад подасть подвійний звуковий сигнал про готовність до вимірів. Підтвердженням готовності до тестування є напис "blow", що з'являється на дисплеї.
- Дути у прилад. Дути строго в мундштук. Початок тестування фіксується однотонним тривалим сигналом. Необхідно продовжувати дмути до закінчення звукового сигналу. Два короткі звукові сигнали сповіщають про закінчення тестування.
- Тестування. Після закінчення вимірювання, на дисплеї видно цифру 0, що біжить. Іде тест на вміст алкоголю. Через 5 – 15 секунд висвічується результат.
- Повторне тестування. Алкотестер автоматично вимикається після кожного тестування. Для повторного тестування натисніть кнопку включення. Процес підготовки займе близько 10 секунд.
- Показник заряджання батареї. Якщо батареї недостатньо для роботи приладу, на дисплеї висвічується напис "bat".
- Якщо сенсор не працює коректно і на дисплеї висвічується "СЛL", потрібно замінити сенсор.
- Для отримання точних результатів тестування необхідно проводити не раніше ніж через 20 хвилин після прийому алкоголю.
- У замкнених кімнатах із слабкою вентиляцією потрібно більше часу на підготовку приладу до подальшого тестування.
- Засмічення сенсора алкоголем або слиною може бути причиною збільшення часу відновлення між тестами та причиною несправності приладу. Під час тестування не закривайте вихід повітря на протилежній стороні приладу від мундштука. Використовуйте мундштуки лише від виробника.
Запобіжні заходи:
- Перевірку слід проводити не раніше, ніж через 20 хвилин після вживання спиртних напоїв, їди або куріння
- Попадання сигаретного диму або слини в сенсор може вивести пристрій з ладу.
- Не зберігайте прилад поблизу джерел запахів (косметичка) або нагрівальних приладів.
- Для живлення приладу використовувати лише алкалінові батареї.
- Необхідно враховувати, що будь-яка концентрація алкоголю в крові негативно впливає на увагу та швидкість реакції водія транспортного засобу.
Заміна батарейок
Для заміни батарейок необхідно зрушити вниз задню кришку приладу, вийняти старі батарейки, вставити нові відповідно до зазначеної полярності, закрити кришку алкотестера.
Характеристики:
- Тип датчика: напівпровідниковий
- Тип індикації (розрядність): цифрова (4 знаки)
- Діапазон виміру: 0 - 4,0 проміле
- Похибка виміру: 0,1 проміле
- Контроль повітряного потоку: є
- Час 1-го прогріву: близько 60 с
- Час виміру: близько 5 с
- Лічильник вимірювань: є
- Живлення від автомобільної мережі: є
- Кількість та тип батарейок: 2 шт. (Тип "АА")
- Середній ресурс сенсора: 300 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування, заміна)
- Діапазон робочих температур: 0...40°С
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 90х30х17 мм / 98 г
- Міжповірочний інтервал: 6 міс.
- Використання мундштука: за бажанням
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Професійний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 300 |
| Час підготовки | 60 сек |
| Час аналізу | 5 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Кількість комірок пам'яті | 10 |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Вага | 98 г |
- Ціна: 5 300 ₴

