Алкотестер портативний побутовий з мундштуком напівпровідниковий AlcoScan AL-2500 Elite




Алкотестер портативний побутовий з мундштуком AlcoScan AL-2500 Elite - це унікальний прилад, т.к. в ньому поєднується висока точність професійного алкотестера і ціна алкотестерів, що належать до категорії недорогих персональних приладів. Висока точність досягається завдяки надійному та високотехнологічному напівпровідниковому сенсору, а також тому, що продування здійснюється через мундштук. До особливостей AL 2500 Elite можна віднести можливість продування через коктейльну трубочку великого діаметру.
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL-2500 Elite:
Алкотестер AL-2500Elite призначений для вимірювання алкоголю у людському видиху (виявлення алкоголю у легенях). Показання, отримані за допомогою даного приладу, використовуються для діагностики ступеня алкогольної інтоксикації. В алкотестер AL-2500Elite для виявлення алкоголю використовується просунутий оксидний напівпровідниковий датчик.
Правила та використання.
- Натисніть кнопку подачі живлення, щоб увімкнути алкотестера. При цьому почнеться зворотний відлік від 19 до 0, поки прилад розігрівається.
- Наблизьте свій рот до входу датчика і зробіть різкий і стабільний видих в алкотестер протягом 3 секунд. Ви почуєте 2 звукові сигнали коли пристрій зробить пробовідбір повітря. Ви побачите цифру "0", яка рухатиметься вліво-вправо по дисплею, поки алкотестер аналізує пробу.
- Коли аналіз буде завершено, ви побачите результат вимірювання концентрації алкоголю у крові.
- Результат буде відображатися близько 10 секунд, після чого прилад автоматично вимкнеться.
- Якщо приладу не вдалося успішно відібрати пробу, на дисплеї з'явиться "Е", після чого алкотестер автоматично вимкнеться. Будь ласка, увімкніть прилад і подуйте в алкотестер знову сильніше. Переконайтеся, що ваш видих стабільний і без ривків.
Ви також можете використовувати спеціальний мундштук для алкотестера AL-2500Elite при проведенні вимірювання для більш точного результату. Також можна використовувати циліндричну соломку (трубочку для коктейлів).
ВАЖЛИВО! Якщо ви хочете використовувати циліндричну соломку, будь ласка не використовуйте соломку тонше ніж найменший отвір у мундштуку. Сенсор вийде з ладу, якщо соломка проколе його через отвір у мундштуку.
Повідомлення на дисплеї:
- Якщо ви бачите на дисплеї "E" після продування, кількість повітря була недостатньою для проведення вимірювання. Будь ласка, подуйте в алкотестер знову сильніше. Переконайтеся, що ваш видих стабільний і без ривків. Якщо ви бачите на дисплеї "E" після увімкнення алкотестера, значить йому потрібне перекалібрування та технічне обслуговування.
- Якщо ви бачите блимаючий символ батареї, батареї майже розряджені. Будь ласка, замініть алкалайнові батареї.
ПРИМІТКА! Не використовуйте марганцеві батареї. Використовуйте лише алкалайнові батареї.
Запобіжні заходи:
- Зачекайте принаймні 20 хвилин після їжі або пиття перед початком тестування. Алкоголь, що залишилися у роті або навіть надлишок слини може порушити тестування. Це також стосується будь-яких рідин на основі спирту чи подібних продуктів.
- Уникайте тестування за сильного вітру або в закритих приміщеннях. Погана вентиляція та забруднене повітря може також збільшити час, необхідний для прогрівання між тестами.
- Не допускайте видиху з димом, слиною або іншими забруднюючими речовинами в датчик, оскільки це може призвести до його пошкодження.
- Не використовуйте алкотестер, щоб пити і водити.
- Зберігайте алкотестер у нормальних температурних умовах у місці, недоступному для дітей.
Характеристики:
- Тип датчика: напівпровідниковий
- Тип індикації (розрядність): цифрова (3 знаки)
- Діапазон виміру: н/д
- Похибка виміру: н/д
- Контроль повітряного потоку: ні
- Час 1-го прогріву: близько 30 с
- Час виміру: близько 5 с
- Лічильник вимірювань: ні
- Живлення від автомобільної мережі: ні
- Кількість та тип батарейок: 2 шт. (Тип "АА")
- Середній ресурс сенсора: 200 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування)
- Діапазон робочих температур: н/д
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 104х40х20 мм / 85 г
- Міжповірочний інтервал: не підлягає
- Використання мундштука: за бажанням
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | З мундштуком, Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 200 |
| Час підготовки | 30 сек |
| Час аналізу | 5 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 3 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Ні |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 85 г |
- Ціна: 2 870 ₴
