Алкотестер напівпровідниковий побутовий для персонального використання AlcoScan AL-2500




Алкотестер портативний побутовий AlcoScan AL-2500 - це один з найкращих недорогих персональних алкотестерів, продування в яких здійснюється без мундштука. Дуже зручний і простий в експлуатації алкотестер. Результати вимірювання, а також підказки відображаються на РК-дисплеї алкотестеру. Точність вимірювання забезпечує надійний напівпровідниковий сенсор виробництва Південної Кореї.
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL-2500:
Алкотестер побутовий AL-2500 AlcoScan аналізує дихання для виявлення алкоголю та є зручним та портативним приладом. Мундштук не потрібний.
1. Увімкнення.
- Встановіть дві батареї АА, відкривши задню кришку приладу.
- Натисніть на 2 секунди кнопку ЖИВЛЕННЯ на передній панелі для увімкнення алкотестера.
- При цьому Алкотестер розпочне підготовчий процес (очищення датчика та перевірку електросхеми) і автоматично налаштує датчик алкоголю. На дисплеї відображається зворотний відлік (від 20 до 0). Цей процес зазвичай займає від 30 секунд до 2 хвилин.
- Прилад буде готовий до використання, коли пролунає подвійний сигнал і напис "WAIT" ("зачекайте") зникне з дисплея. При цьому на екрані відобразиться 0.00, що також вказує на завершення підготовчого процесу.
2. Продування.
Переконавшись, що Ваш рот знаходиться біля датчика (на відстані близько 2 см), зробіть глибокий вдих і видихайте в алкотестер протягом не менше 4 секунд.
*Примітка: пари алкоголю у Вашому диханні можуть бути причиною завищених результатів. Ми рекомендуємо випити склянку води перед вимірюванням та почекати не менше 20 хвилин після останнього прийому алкоголю для отримання більш точних результатів.
3. Відображення.
| Діапазон | Аудіосигнал |
| 0.00 ~ 0.01% BAC 0.00 ~ 0.10 г/л 0.00 ~ 0.11 мг/л BrAC |
1 сигнал |
| 0.02 ~ 0.04% BAC 0.20 ~ 0.40 г/л 0.12 ~ 0.19 мг/л BrAC |
2 сигнали |
| 0.05 BAC ~ 0.50 г/л ~ 0,20 мг/л BrAC ~ |
5-ти секундний сигнал |
4. Повторне тестування.
Коли напис "WAIT" не буде відображатися, а на дисплеї буде значення 0.0 - це означає, що пристрій перезавантажився і готовий до проведення повторного вимірювання.
* Якщо протягом 1 хвилини не вчиняти будь-яких дій, алкотестер автоматично вимкнеться.
5. Індикатор низького заряду батарей.
Алкометр AlcoScan AL 2500b дає Вам знати, коли заряд батарей стає низьким шляхом відображення символу "порожня батарейка" на екрані під час експлуатації приладу. У цьому випадку дві нові батареї повинні бути вставлені перед виміром. Примітка: символ "порожня батарея" коротко відображається під час запуску приладу. Це не означає, що заряд батарей низький.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
- Зачекайте принаймні 20 хвилин після їжі або пиття перед початком тестування. Алкоголь, що залишилися у роті або навіть надлишок слини може порушити тестування. Це також стосується будь-яких рідин на основі спирту чи подібних продуктів.
- Уникайте тестування за сильного вітру або в закритих приміщеннях. Погана вентиляція та забруднене повітря може також збільшити час, необхідний для прогрівання між тестами.
- Не допускайте видиху з димом, слиною або іншими забруднюючими речовинами в датчик, оскільки це може призвести до його пошкодження.
- Зберігайте алкотестер у нормальних температурних умовах у місці, недоступному для дітей.
- Не використовуйте алкотестер, щоб пити і водити.
- Для забезпечення прийнятної точності рекомендується виконувати професійне калібрування алкотестера кожні 6-12 місяців залежно від інтенсивності його експлуатації.
Характеристики:
- Тип датчика: напівпровідниковий
- Тип індикації (розрядність): цифрова (3 знаки)
- Діапазон виміру: 0 - 3,0 проміле
- Похибка виміру: н/д
- Контроль повітряного потоку: ні
- Час 1-го прогріву: близько 30 с
- Час виміру: близько 5 с
- Лічильник вимірювань: ні
- Живлення від автомобільної мережі: ні
- Кількість та тип батарейок: 2 шт. (Тип "АА")
- Середній ресурс сенсора: 200 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування)
- Діапазон робочих температур: 10...40°С
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 104х40х20 мм / 85 г
- Міжповірочний інтервал: не підлягає
- Використання мундштука: ні
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 3 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 200 |
| Час підготовки | 60 сек |
| Час аналізу | 5 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Ні |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 85 г |
- Ціна: 2 630 ₴
