Протиприсадні шипи від голубів та інших птахів професійні





Протиприсадні шипи від голубів та інших птахів професійні - один із найпростіших та найефективніших способів позбутися голубів, горобців, ворон та інших птахів. Протиприсадні шипи від голубів та інших птахів 3D унеможливлюють посадку птахів на дахи, кондиціонери, балкони, виступи стін, рекламні вивіски та інші місця, куди люблять сідати птахи.
Як використовувати протиприсадкові шипи від голубів:
Найчастіше протиприсадні шипи використовуються як захист від голубів на підвіконня, балкон, кондиціонер або дах. Для цього досить просто встановити кілька пластин по довжині місця, де не потрібно, щоб сідали птахи, але є і складніші об'єкти.
Захист від птахів шипи має додатковий рад шипів по центру основи, що практично повністю виключає посадку не тільки голубів але і горобців, ластівок та інших маленьких птахів.
Кріпляться протиприсадні шипи від птахів за допомогою монтажного клею, шурупів та цвяхів. Спосіб кріплення залежить від типу поверхні, найбільш універсальний - приклеювання за допомогою монтажного клею.
Довжина секції протиприсадних шипів 50 см. Секції можна надламувати, а також з'єднувати секції один з одним.
Характеристики:
- Вид шкідника: Птахи
- Гарантія: 12 місяців
- Діаметр стрижня: 1,3 мм
- Комплектація: Секція - 1 шт
- Матеріал основи: Гнучкий полікарбонат
- Матеріал шипа: Нержавіюча сталь
- Місце застосування: Балкони, виступи, підвіконня, карнизи, знаки, стіни, камери спостереження, ліхтарі, кондиціонери
- Виробник: Jacopic
- Розмір: 60 х 115 х 500 мм
- Відстань між шипами: 50 мм
- Країна виробник: Німеччина
- Ширина основи: 17 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Птахи, Собаки, Кішки, Білки |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Принцип дії | Біологічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 120 ₴





