Шипи від голубів птахів тварин пластикові прозорі 3Д





Шипи від голубів птахів тварин пластикові – це ефективний засіб для захисту огорож, дахів, фасадів, карнизів, кондиціонерів, підвіконь від голубів, ворон та інших птахів і навіть тварин. Шипи від голубів мають зелений колір і можуть бути максимально непомітними, якщо місце установки має зелені відтінки. Також є шипи від птахів чорного, коричневого, білого, прозорого кольору.
Як використовувати шипи від голубів пластикові:
Найчастіше антиприсадні шипи від птахів використовуються як захист від голубів на підвіконня, балкон, кондиціонер або дах. Для цього досить просто встановити кілька пластин по довжині місця, де не потрібно, щоб сідали птахи, але є і складніші об'єкти.
Протиприсадні шипи від птахів із пластику кріпляться за допомогою силіконового клею або шурупів. Виготовлені шипи від голубів із пластику, який стійкий до ультрафіолетових променів та погодних умов, міцний та довговічний.
Характеристики:
- Вид шкідника: Птахи
- Гарантія: 12 місяців
- Кількість шипів: 21
- Комплектація: Секція - 1 шт
- Матеріал: Полікарбонат
- Особливості: Непомітні прозорі шипи з полікарбонату стійкі до будь-яких погодних умов та ультрафіолету.
- Виробник: Jacopic
- Розмір: 70 х 100 х 330 мм
- Країна виробник: Польща
- Ширина основи: 0.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 85 ₴
