Шипи від голубів птахів тварин пластикові зелені

Шипи від голубів птахів тварин пластикові – це ефективний засіб для захисту огорож, дахів, фасадів, карнизів, кондиціонерів, підвіконь від голубів, ворон та інших птахів і навіть тварин. Шипи від голубів мають зелений колір і можуть бути максимально непомітними, якщо місце установки має зелені відтінки. Також є шипи від птахів чорного, коричневого, білого, прозорого кольору.
Як використовувати шипи від голубів пластикові:
Найчастіше антиприсадні шипи від птахів використовуються як захист від голубів на підвіконня, балкон, кондиціонер або дах. Для цього досить просто встановити кілька пластин по довжині місця, де не потрібно, щоб сідали птахи, але є і складніші об'єкти.
Протиприсадні шипи від птахів із пластику кріпляться за допомогою силіконового клею або шурупів. Виготовлені шипи від голубів із пластику, який стійкий до ультрафіолетових променів та погодних умов, міцний та довговічний.
Довжина секції 50 см. Шипи на основі розташовані в три ряди. Кожен ряд можна надламувати, загинати, вирізати до потрібного розміру або свердлити додаткові отвори.
Характеристики:
- Вид шкідника: Тварини, птахи
- Гарантія: 12 місяців
- Кількість шипів: 105 шт
- Комплектація: Секція - 1 шт
- Матеріал: Пластик
- Місце застосування: Балкони, підвіконня, карнизи, кондиціонери
- Особливості: Проста установка клеєм, стяжками або цвяхами
- Виробник: Jacopic
- Розмір: 30 х 45 х 500 мм
- Країна виробник: Польща
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Біологічний |
| Вид шкідника | Птахи |
- Ціна: 80 ₴
