Лампа від комарів комах мух світлодіодна на батарейках Noveen IKN833 LED





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лампа від комарів комах мух світлодіодна на батарейках Noveen IKN833 LED»
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на батареях Noveen IKN833 LED працює в 3-х режимах: ліхтар, лампа та/або знищувач комах. Площа дії - 40 квадратних метрів. Водонепроникність IPX4. Працює на 3-х батареях АА і в залежності від вибраного режиму антимоскітна лампа може працювати до 57 годин.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на батарейках Noveen IKN833 LED гарантує Вам відпочинок без комарів та мошок, а також може використовуватись як звичайна лампа або потужний ліхтарик.
Лампа антимоскітна світлодіодна захищена від дощу та пилу (ступінь захисту IPX4). Лампа від комарів на батарейках ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Характеристики:
- Вага: 0,34 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Час роботи: 49 годин - ліхтар, 57 годин - знищувач комах, 19 годин - обидва режими
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: Батареї АА, 3 шт. (У комплект не входять)
- Клас захисту: IPХ4
- Комплектація: Прилад, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Потужність: 6 Вт
- Напруга розряду: 1000 В
- Особливості: Портативний водонепроникний ліхтар від комах
- Живлення: Батареї
- Площа: 40 кв.
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Noveen
- Розмір: 80 х 80 х 230 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 88 х 88 х 240 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Білий із сірим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 340 г |
- Ціна: 1 150 ₴




