Лампочка від комарів комах мух світлодіодна Noveen IKN804 LED


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампочка від комарів комах мух світлодіодна Noveen IKN804 LED - це енергозберігаюча лампочка з цоколем Е27, яка працює у 2-х режимах: освітлення та знищення комах. Площа дії – 40 квадратних метрів.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна Noveen IKN804 LED вкручується як звичайна лампочка в цоколь Е27 та гарантує Вам м'яке енергозберігаюче освітлення та захист від комарів та мошок.
Як використовувати лампочку від комах Noveen IKN804 LED:
- Встановіть лампочку від комах будь-який стандартний патрон стандарту E27 з напругою 220-230 В.
- Увімкніть настінний вимикач - увімкнеться лампа та функція від комах.
- Щоб увімкнути лише функцію знищення комах - увімкніть настінний перемикач, потім вимкніть його і знову увімкніть. (Інсектицидна функція активна, коли ви бачите синій світлодіод.)
Характеристики:
- Вага: 0,13 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Гарантія: 12 місяців
- Діапазон робочих температур: -40°C ~ +55°C
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Потужність: 8 Вт
- Напруга розряду: 800 В
- Особливості: Енергозберігаюча лампочка 8 Вт працює у двох режимах: освітлення та знищення комах
- Живлення: Електромережа
- Площа: 40 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 78 х 78 х 160 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 80 х 80 х 165 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Світловий потік: 550 лм
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Тип цоколя: E27
- Колір пристрою: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча частота | 60 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 78 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 130 г |
- Ціна: 540 ₴
