Лампочка від комарів комах мух світлодіодна на батарейках Noveen IKN823 LED


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампочка від комарів комах мух світлодіодна на батарейках Noveen IKN823 LED працює в 3-х режимах: яскраве світло, приглушене світло та/або знищувач комах. Площа дії - 40 квадратних метрів. Працює до 14 години від 3-х батарейок. Водонепроникність IPХ4.
Легка, портативна, водонепроникна лампа від комах Noveen IKN823 LED IPХ4 гарантує Вам відпочинок без комарів та мошок, а також є світлодіодним освітлювальним приладом, який можна підвісити на гачок-тримач або встановити на столі.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на батарейках Noveen IKN803 LED ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання, будь то в будинку, наметі, в саду, на терасі або на балконі, на рибалці, в поході, на пікніку.
Характеристики:
- Вага: 0,16 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Час роботи: 14 годин
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: Бтарейки ААА, 3 шт. (У комплект не входять)
- Клас захисту: IPХ4
- Комплектація: Прилад, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки та відкриті простори
- Потужність: 6 Вт
- Напруга розряду: 800 В
- Особливості: 2 в 1: освітлювальна лампа туристична та знищувач комах
- Харчування: Батареї
- Площа: 40 кв.
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Noveen
- Розмір: 88 х 88 х 130 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 99 х 95 х 140 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір пристрою: Сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 88 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 160 г |
- Ціна: 420 ₴
