Знищувач комах комарів мух Noveen IKN230 Economic, 30 Вт


Знищувач комах Noveen IKN230 Economic допоможе швидко позбавитися будь-яких літаючих комах: комарів, мух, мошок, метеликів, молі і т.д.. Потужність приладу 30 Вт, площа дії 60 квадратних метрів. Призначений для внутрішнього використання та рекомендується для застосування у гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках та на закритих терасах.
Як працює знищувач комах Noveen IKN230 Economic:
Ультрафіолетовий знищувач комах Noveen IKN230 Economic повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає комах, що літають, без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи після заманювання гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 1500 Вт. Мертві комахи потрапляють у спеціальний висувний лоток і легко звідти забираються.
Ефективність знищувача комах в приміщенні залежить від її розташування. Для максимальної ефективності рекомендується підвісити ультрафіолетовий знищувач комах на висоті 1,8-2 метри від підлоги на відстані від інших джерел світла.
Особливості знищувача комарів мух Noveen IKN230:
- Ефективна зона дії до 60 кв. м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей та тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Висока ефективність знищення комах при невеликому розмірі та вазі лампи.
- Знімний лоток для швидкого чищення лампи.
- Заміна стартерів та ламп одним рухом, без необхідності розбирати весь прилад.
Характеристики:
- UV-A лампи: 2 x 15 Вт T8/G13/BL
- Вага: 1,7 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,3 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, щітка для очищення сітки, ланцюг для підвішування (60 см)
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Потужність: 30 Вт
- Напруга розряду: 3000 В
- Особливості: Не використовуються стартери, немає необхідності із заміни
- Живлення: Електромережа
- Площа: 60 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 270 х 485 х 87 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 276 х 490 х 92 мм
- Витратні матеріали: Ультрафіолетова лампа
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Сріблястий з чорним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 5000 годин |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 276 мм |
| Вага | 1770 г |
- Ціна: 1 790 ₴
