Знищувач комах комарів мух Noveen IKN-12 чорний





Знищувач комах комарів мух Noveen IKN-12 допоможе швидко позбутися будь-яких комах, що літають: комарів, мух, мошок і метеликів. Площа дії 40 кв. Призначений для внутрішнього використання та рекомендується для застосування у гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках та на закритих терасах.
Як працює знищувач комарів мух Noveen IKN-12:
Завдяки використанню найновіших магнітних трансформаторів знищувач комарів та мух Noveen IKN-12 може працювати безперервно до 40 000 годин.
Ефективність знищувача комах у приміщенні залежить від її розташування. З метою забезпечення максимальної ефективності впливу рекомендується підвісити знищувач мух на висоті 1,8-2 метри від підлоги на відстані інших джерел світла.
Електричний знищувач комах повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В. Мертві комахи потрапляють у спеціальний висувний лоток і легко звідти забираються.
Характеристики:
- UV-A лампи: 2 x 6 Вт T5/G5/BL
- Вага: 1,4 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (45 см)
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Потужність: 12 Вт
- Напруга розряду: 4000 В
- Особливості: Напруга на сітці 4000 В - знищення навіть великих комах
- Живлення: Електромережа
- Площа: 40 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 316 х 100 х 265 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 360 х 105 х 270 мм
- Витратні матеріали: Ультрафіолетова лампа
- Ресурс ламп: 8000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 1400 г |
- Ціна: 2 090 ₴
