Лампа знищувач комарів мух комах для вулиці Noveen IKN-22 (вологозахист IPX4)





Лампа знищувач комарів мух комах Noveen для вулиці IKN-22 допоможе швидко позбутися комарів, мух, мошок, метеликів та інших комах, що літають. Площа дії - 130 квадратних метрів. Інсектицидна лампа знищувач комах виготовлена з високоякісного металу та негорючого пластику ABS. Клас вологозахисту IPX4.
Як працює лампа знищувач комарів мух комах Noveen IKN-22:
Лампа знищувач комарів мух комах Noveen IKN-22 пристосована як для зовнішнього (вуличного) так і внутрішнього використання. Клас вологозахисту IPX4 дозволяє лампі працювати на вулиці навіть під дощем.
Лампа знищувач комарів мух комах Noveen IKN-22 у включеному стані випромінює уф-світло, яке дуже сильно приваблює комах, що літають, з площі до 130 квадратних метрів. Комахи, що злетіли на світ, помирають після дотику до сітки під високою напругою.
Мертві комахи потрапляють із спеціальний лоток, що відгвинчується, і легко звідти видаляються.
Характеристики:
- UV-A лампи: 1 x 20 Вт E27/BL/3U
- Вага: 1,34 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Прилад – 1 шт
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Для внутрішнього та зовнішнього використання
- Потужність: 20 Вт
- Напруга розряду: 1800 В
- Особливості: Вологозахищений інсектицидний світильник для вулиці
- Живлення: Електромережа
- Площа: 130 кв.
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Noveen
- Розмір: 255 х 255 х 310 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 310 х 310 х 360 мм
- Витратні матеріали: Ультрафіолетова лампа
- Ресурс ламп: 8000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 255 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 1340 г |
- Ціна: 2 890 ₴
