Пастки для харчової зернової борошни сухофруктової мигдальної молі Panko 2 шт.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастки для молі Panko - це ефективний засіб для відлову всіх видів харчової молі: зернової, борошняної, сухофруктової та мигдальної у квартирах, продуктових магазинах та складах.
Особливості пасток для молі Panko:
- Пастки молі не містять інсектицидів і нешкідливі для людини та навколишнього середовища.
- Спеціальний феромон у пастці від молі діє протягом 3 місяців та ефективно залучає самців молі.
- Клейка речовина довго зберігає свої властивості.
- Встановлювати пастку від молі потрібно далеко від приладів, що обігрівають, і витяжки.
- Ефективна на площі 20 кв.
Характеристики:
- Вид шкідника: Харчова моль
- Комплектація: Пастка - 2 шт.
- Особливості: Не містить інсектицидів, нешкідлива для продуктів харчування
- Період дії: 3 місяці
- Площа дії: 20 кв.
- Виробник: Panko
- Розмір: 140 х 97 x 20 мм
- Розмір упаковки: 172 х 108 х 13 мм
- Країна виробник: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Принцип дії | Хімічний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 140 мм |
- Ціна: 210 ₴
