Пастки для тарганів та прусаків з атрактантом Panko 2 шт.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастки для тарганів та прусаків з атрактантом Panko ідеально підходять для житлових приміщень, харчових виробництв та інших місць, де можна боротися з комахами тільки без використання будь-яких хімікатів. Таблетка-атрактант, усередині пастки приваблює комах специфічним запахом і заманює їх усередину, де вони прилипають до липкої поверхні пастки.
У пастці від тарганів використовується атрактант новітньої розробки фірми Panko, що спеціалізується на виробництві пасток і засобів від шкідників.
Особливості пасток для тарганів та прусаків Panko:
- Продукт без запаху, не містить інсектицидів та інших хімікатів.
- Висока продуктивність – атрактант приваблює всіх комах у приміщенні за кілька днів.
- Активні 3 місяці від розтину.
Як використовувати пастки для тарганів та прусаків з атрактантом Panko:
- Розгорніть пастку для прусаків, видаліть аркуш паперу, що захищає клейку поверхню.
- Сформуйте пастку як будиночок для тарганів (показано на малюнку).
- Покладіть таблетку для принади в центральну частину клейової поверхні.
- Укладіть пастки тарганів у місцях, де мешкають комахи (навколо каналізаційних труб, заглиблень, кутів).
Характеристики:
- Вид шкідника: Таргани
- Комплектація: Пастки - 2 шт, атрактант - 2 шт
- Місце застосування: Усередині приміщення
- Особливості: Атрактант приваблює всіх комах у приміщенні за кілька днів
- Період дії: 3 місяці
- Площа дії: 10 кв.
- Виробник: Panko
- Розмір: 140 х 97 х 30 мм
- Розмір упаковки: 175 х 107 х 13 мм
- Країна виробник: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Принцип дії | Хімічний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від тарганів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 200 ₴
