Клейові пастки для тарганів і мурах з атрактантом Argus, 5 шт.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейові пастки для тарганів з атрактантом Argus - це екологічний та ефективний засіб для боротьби з тарганами з тарганами та мурахами.
Як використовувати клейові пастки для тарганів Argus:
Клейова пастка тарганів і мурах Аргус від тарганів спеціально розроблена для застосування в місцях, де особливо необхідно бути обережними:
- у дитячих та лікувальних закладах
- у житлових та офісних приміщеннях
- у громадських приміщеннях та складах продуктів харчування
Клейові пастки для тарганів і мурах Argus невигадливі у застосуванні та можуть використовуватись у будь-якому місці зберігання продовольства. Після розтину пастки ефективні до 3 місяців.
Порядок використання:
- акуратно відкрийте пастку тарганів і мурах Аргус від тарганів і звільніть клей від паперу, що закриває його.
- зімкніть замок за допомогою клапана для фіксації
- встановіть клейову пастку ARGUS неподалік стін.
Для досягнення максимального ефекту рекомендують встановити одночасно кілька пасток. Слід зрідка оглядати пастки для тарганів, щоби вчасно їх утилізувати.
Характеристики:
- Вид шкідника: Таргани, мурахи
- Час дії: 3 місяці
- Комплектація: 5 пасток-будиночків з харчовими атрактантами
- Місце застосування: У приміщеннях, у тому числі у місцях зберігання харчових продуктів
- Особливості: Містить харчову приманку та не містить токсичних речовин
- Виробник: Argus
- Розмір: 90 х 190 х 10 мм
- Склад: Каучук - 52%, похідні поліізобутилену - 25%, харчовий атрактант - 3%, олія мінеральна - 20%
- Термін придатності: 3 роки
- Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аргус |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Зелений |
| Принцип дії | Хімічний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від тарганів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
- Ціна: 130 ₴
