Автомобільний відлякувач гризунів мишей щурів AGC-04



Автомобільний відлякувач гризунів мишей щурів AGC-04 допоможе швидко позбутися щурів, мишей, куниць, тхорів, ласок та інших гризунів в автомобілі, гаражі, на парковці або стоянці. Абсолютно беззвучний. Працює від клем автомобільного акумулятора. Площа дії до 10 кв. Широкий робочий діапазон температур дозволяє використовувати відлякувач у будь-який час року (-20 ... +80 ° С).
Як працює автомобільний відлякувач гризунів AGC-04:
Ультразвуковий відлякувач мишей для автомобіля AGC-04 генерує та випромінює ультразвукові сигнали, не відчутні людиною та іншими тваринами, крім гризунів (хом'яки, миші, щури, куниці, тхори, ласки). Цей ультразвук від гризунів сприймається всіма видами гризунів як страшний шум, який до того ж дуже негативно впливає на їх нервову систему: викликає страшне занепокоєння, страх і паніку. Саме тому у них немає іншого виходу, як покинути цю територію.
Інструкція із застосування.
Підключіть відлякувач щурів і мишей до автомобільного акумулятора 12 В, з'єднавши червоний провід з "+" і чорний провід з "-". Пристрій почне автоматично працювати, на що вкаже світлодіод. Звук від пристрою людина зазвичай не чує. Світлодіоди спалахують залежно від режиму, режим роботи змінюється хаотично для того, щоб не виникало звикання у шкідників.
Характеристики:
- Вид шкідника: Пацюки, миші, куниці, тхори, ласки, гризуни
- Гарантія: 6 місяців
- Діапазон робочих температур: -20 … +80 °С
- Джерело живлення: 12 В
- Комплектація: Прилад – 1 шт.
- Особливості: Нечуємо людині, яка не вимагає підключення до мережі 220 В
- Площа дії: 8 кв.
- Застосування: Автомобіль
- Виробник: Gotel
- Розмір: 80 х 65 х 18 мм
- Розмір упаковки: 80 х 40 х 145 мм
- Країна виробник: Китай
- Частота: 20-60 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Акумулятор, Мережа 12 В |
| Зона дії | 8 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 385 ₴
