Автомобільний відлякувач гризунів мишей щурів MR-12





Автомобільний відлякувач гризунів мишей щурів MR-12 допоможе швидко позбавитися щурів, мишей, куниць, тхорів, ласок та інших гризунів в автомобілі, гаражі, на парковці або стоянці. Абсолютно беззвучний. Працює від клем автомобільного акумулятора. Площа дії до 60 кв. Широкий робочий діапазон температур дозволяє використовувати відлякувач у будь-який час року (-20 ... +80 ° С).
Як працює автомобільний відлякувач гризунів MR-12:
Ультразвуковий відлякувач щурів для автомобіля MR-12 генерує та випромінює ультразвукові сигнали, не відчутні людиною та іншими тваринами, крім гризунів (хом'яки, миші, щури, куниці, тхори, ласки). Цей ультразвук від гризунів сприймається всіма видами гризунів як страшний шум, який до того ж дуже негативно впливає на їх нервову систему: викликає страшне занепокоєння, страх і паніку. Саме тому у них немає іншого виходу, як залишити цю територію.
Особливості відлякувача мишей і щурів для автомобіля MR-12:
- Відлякувач мишей в машину виготовлений з вогнестійкого полікарбонату, який також відмінно підходить для кухні, складу, гаража і т.д.
- Випромінює поєднання ультразвукових і світлових спалахів, щоб відлякувати надокучливих тварин, які потрапляють у ваш автомобіль.
- Автоматично вимикається, коли відбувається вібрація або рух автомобіля, і починає працювати автоматично після припинення руху.
Інструкція із застосування..
Підключіть відлякувач щурів і мишей до автомобільного акумулятора 12 В, з'єднавши червоний провід з "+" і чорний провід з "-". Пристрій почне автоматично працювати, на що вкаже світлодіод. Звук від пристрою людина зазвичай не чує. Світлодіоди спалахують залежно від режиму, режим роботи змінюється хаотично для того, щоб не виникало звикання у шкідників.
Характеристики:
- Вид шкідника: Пацюки, миші, куниці, хорти, ласки, гризуні
- Гарантія: 6 місяців
- Діапазон робочих температур: -20 … +80 °С
- Джерело живлення: DC 6 В - 12 В
- Комплектація: Прилад, кріплення, стяжка - 2 шт.
- Місце застосування: Автомобіль, усередині приміщення
- Особливості: Автовідключення під час руху автомобіля. Кнопка увімкнення/вимкнення.
- Живлення: Автомобільний аккумулятор
- Площа: 40 кв.
- Виробник: Ultrasonic technology
- Розмір: 95 х 80 х 32 мм
- Розмір упаковки: 110 х 85 х 50 мм
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електричний
- Частота: 12 - 25 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Акумулятор, Мережа 12 В |
| Робоча частота | 25 Гц |
| Зона дії | 60 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 120 г |
- Ціна: 875 ₴
