Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів тарганів цвіркунів Dual Sonic Pestrepeller





Ультразвуковий відлякувач гризунів і комах Dual Sonic Pestrepeller допоможе ефективно позбутися мишей, пацюків, кажанів, тарганів, цвіркунів. Прилад практично беззвучний, тому може використовуватися як у житлових, так і виробничих приміщеннях. Площа дії – 200 квадратних метрів.
Як працює відлякувач гризунів і комах Dual Sonic Pestrepeller:
Відлякувач гризунів та комах Dual Sonic Pestrepeller генерує та випромінює ультразвукові хвилі певної частоти, які не вловлює людина та більшість домашніх тварин, таких як: собаки, кішки, риби, птиці та інші тварини. Але миші, щури, кажани добре їх чують, і потрапляючи у зону випромінювання відчувають у собі їх різке негативне вплив - постійне відчуття тривоги, паніки, страху. Гризуни відмовляються від їжі, води, не можуть розмножуватися і тому залишають приміщення, в якому розташований ультразвуковий відлякувач мишей та щурів.
Відлякувач мишей та щурів Dual Sonic Pestrepeller не створюватиме перешкод у роботі телевізорів, комп'ютерів, охорони та пожежної сигналізації, кардіостимуляторів, слухових апаратів та інших електроприладів.
Як використовувати відлякувач мишей і щурів Dual Sonic Pestrepeller:
Для того, щоб почати відлякування шкідників - підключіть ультразвуковий прилад від мишей Dual Sonic Pestrepeller до розетки і Ви побачите, як загориться червоний індикатор, який свідчить, що прилад працює правильно. На задній панелі знаходиться кнопка тесту, за допомогою якої ви можете перевірити роботу приладу. Для цього треба натиснути кнопку, і ультразвук стане чутним і для людського вуха.
Увага! Не рекомендується ставити ультразвуковий відлякувач щурів та мишей Dual Sonic Pestrepeller на килими, за меблями або на інші м'які речі, що поглинають звукові хвилі.
Характеристика:
- Вид шкідника: Гризуни, комахи
- Гарантія: 6 місяців
- Довжина кабелю: 0,85 м
- Звуковий тиск: 160 дБ
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, адаптер (5 В DC 500 мА)
- Потужність: 2 Вт
- Особливості: Універсальний прилад із низьким споживанням енергії
- Живлення: Електромережа
- Площа: 230 кв.м
- Виробник: Aptel
- Розмір: 68 х 83 х 140 мм
- Розмір упаковки: 73 х 93 х 190 мм
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електричний
- Частота: 24 – 45 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 450 ₴


