Відлякувач кротів землерийок сліпих польок ховрахів змій ведмедики на батарейках Яструб МК.01





Відлякувач кротів на батарейках Яструб МК.01 допоможе швидко позбутися кротів, землерийок, сліпаків, польок, ховрахів, змій, капустянки. Площа дії до 1000 кв. метрів (10 соток). Вологозахищений пластиковий корпус. Працює від 4 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 4-6 місяців.
Як працює відлякувач кротів Яструб МК.01:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. Дія відлякувача кротів Яструб МК.01 заснований на періодичному включенні та виключенні зумеру, який передає в ґрунт звукові вібрації тривалістю 10-15 секунд з паузою 45-50 секунд, які сильно лякають кротів. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи вони тривогу, переляк, паніку і змушує їх залишити зону дії приладу.
Як використовувати відлякувач кротів Яструб МК.01:
Враховуючи що випромінювані приладом звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 15-20 метрів - ми рекомендуємо встановлювати прилад у центрі ділянки. Установка відлякувача кротів Яструб МК.01 вкрай проста - просто вставте його в щільно в землю за позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати кротовідлякувач Яструб на зиму!
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук + вібрації
- Площа ефективної дії: до 1000 кв.
- Діапазон випромінюваних частот: 400±100 Гц
- Рівень ультразвукового тиску: 72 дБ (на відстані 1 м)
- Живлення: 4 батарейки типу "D"
- Температура температури: від 0 до +50°C
- Матеріал корпусу: пластик
- Габаритні розміри: 67 х 67 х 385 мм
- Вага: 210 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Основні | |
| Виробник | Яструб |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Робоча частота | 400 Гц |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Вид шкідника | Кроти |
- Ціна: 770 ₴

