Ультразвуковий відлякувач собак AGG-01


Ультразвуковий відлякувач собак AGG-01 у формі кишенькового ліхтарика ефективно захищає від нападу агресивних бродячих собак. Дальність дії – 7 метрів. Працює від батареї крона (у комплект не входить).
Як працює ультразвуковий відлякувач собак AGG-01:
Відлякувач собак випромінює пульсуючі ультразвукові сигнали на частоті 20-25 kHz, яка не помітна людським вухом, зате на вуха собак має різку хворобливу дію. Ультразвуковий вплив доповнюється яскравим миготінням двох світлодіодів, які посилюють ефект відлякування і дезорієнтують собаку. Собаки починають чути звук навіть з відстані 15 метрів, проте повноцінний відлякуючий ефект досягається на відстані 5-7 метрів. Потрапивши в зону дії приладу собака починає спочатку задкувати назад, але незабаром відмовляється від агресивних намірів і просто тікає.
Характеристики:
- Вага: 100 г
- Вид шкідника: Собаки
- Гарантія: 6 місяців
- Звуковий тиск: 125 дБ
- Джерело живлення: 9 В батарея «Крона» (у комплект не входить)
- Комплектація: Прилад – 1 шт.
- Особливості: Функції відлякування та світлодіодний ліхтар
- Площа дії: 7 кв.
- Виробник: Gotel
- Розмір: 125 х 40 х 25 мм
- Розмір упаковки: 105 х 180 х 30 мм
- Країна виробник: Китай
- Колір: Зелений
- Частота: 25 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 7 м |
| Рівень ультразвукового тиску | 125 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 125 дБ |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 98 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 340 ₴
