Стаціонарний відлякувач собак кішок лисиць куниць на сонячній батареї Weitech WK-0053





Стаціонарний відлякувач тварин Weitech WK-0053 надійно захистить від собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин ділянку до 75 квадратних метрів. Має вбудований датчик руху з дальністю дії 7 метрів та кутом охоплення 120 градусів. Вологозахищений корпус пластиковий корпус. Працює від сонячної батареї та вбудований акумулятор для роботи у темний час доби. Три режими роботи дозволяють налаштувати роботу приладу під конкретний вид шкідника.
Як працює відлякувач собак та котів Weitech WK-0053:
Стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак та котів генерує ультразвукові частоти в діапазоні 14 - 25 кГц, які впливатимуть на органи слуху собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин, викликаючи у них дискомфорт і змушуючи залишити територію.
Ультразвук поширюється на відстань до 18 метрів під кутом 120 градусів, що дозволяє охопити територію дачного дворика, галявину або дитячий майданчик.
Змінюючи частоту ультразвуку, можна налаштувати роботу приладу проти конкретного виду шкідників – собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин.
Як використовувати відлякувач котів та собак Weitech WK-0053:
Ви можете встановити відлякувач котів і собак практично в будь-якому місці, але ми рекомендуємо розташувати його на піднесенні, наприклад, закріпити на паркані або підвісити на стінку за петлю на задній стороні корпусу. Таке розміщення забезпечує максимальну дальність розповсюдження ультразвуку.
ВАЖЛИВО! Перед пристроєм не повинно бути дерев, чагарників, стін чи інших великих предметів, що перекривають огляд датчика руху.
На корпусі приладу розташовується два поворотні перемикачі:
За допомогою правого перемикача (Freq.) регулюється частота ультразвуку, що впливає на конкретних шкідників:
- Режим - дикі кішки;
- Режим - кішки, собаки;
- Режим - кішки, собаки, зайці, кролики, куниці, лисиці.
За допомогою лівого перемикача (Sens.) регулюється чутливість датчика руху у приладі. Її можна зменшити, щоб прилад виявляв великих тварин або підвищити, щоб виріб реагував навіть на дрібних звірів.
Характеристики:
- Площа дії кв. м: до 75
- Відлякуючий сигнал: ультразвук
- Частота сигналу: регульована, 14 – 25 кГц
- Датчик руху: інфрачервоний, дальність дії - до 7 метрів, кут 120°
- Регулювання чутливості датчика руху: плавне
- Живлення: 2 NiMH акумулятора
- Заряджання акумуляторів: від вбудованої сонячної батареї
- Корпус: полімерний (ABS), вологостійкий
- Габаритні розміри, см: 10,5 х 11,5 х 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Дальність дії | 7 м |
| Площа дії | 75 кв.м |
| Сектор дії | 120 ° |
| Регулятор частоти ультразвуку | 7 режимів |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 342 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 000 ₴



