Стаціонарний відлякувач кішок собак ультразвуковий для вулиці з датчиком руху LS-987S





Стаціонарний відлякувач кішок собак ультразвуковий для вулиці з датчиком руху LS-987S допоможе захистити від бродячих котів та собак територію до 85 квадратних метрів. Оснащений ІЧ-датчиком руху, захищений міцним вологозахищеним пластиковим корпусом і здатний працювати як від мережі 220В так і від батарейок (2 крони). Стаціонарний відлякувач собак та котів LS-987S можна використовувати як на вулиці так і всередині приміщення.
Як працює стаціонарний відлякувач собак та котів LS-987S:
Стаціонарний відлякувач собак і котів LS-987S має датчик руху, який безперервно сканує навколишній тривимірний простір за допомогою складної PIR-системи (Пасивна Інфрачервона Система Виявлення Руху) на дистанції до 12 метрів, з кутом огляду 70 градусів.
При появі собак, котів або інших тварин датчик спрацьовує на вихідний від тіла тепловий потік і запускає високочастотний генератор, включається динамік, що випромінює ультразвук від собак нечутний нами, але сприймається собаками і котами в спеціальному частотному діапазоні - 18-24 кГц . Це сильно лякає собак та котів і вони залишають зону дії відлякувача собак.
Як використовувати стаціонарний відлякувач котів та собак LS-987S:
Стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак і котів LS-987S може бути встановлений двома способами:
- Може бути підвішений на паркан, стіну будинку, дерево тощо. за допомогою петель, що розташовані на задній стінці приладу.
- Може бути прикріплений до штатива, який вставлений у землю.
Відлякувач собак і котів стаціонарний LS-987S має пластмасовий вологозахищений корпус, але він не розрахований на зливу, особливо з вітром, тому необхідно додатково захистити прилад козирком.
Порядок включення відлякувача собак та котів LS-987S:
- Акуратно витягніть електронний модуль із монтажної коробки.
- Відкрийте кришку відсіку для батарей і вставте дві нові 9В батареї (типу “Крона”) або підключіть до мережі через адаптер.
- Покладіть модуль назад в монтажну коробку шляхом вдавлювання і закріпіть на висоті над землею.
- Переведіть вимикач живлення на позицію “ON”. Зачекайте близько 30 секунд, доки розігріється електронна схема.
- Проведіть рукою біля датчика та почнуть блимати світлодіоди, свідчивши про роботу.
- Експериментуйте з різними місцями розташування для того, щоб знайти найбільш вдале місце.
- При живленні від батарейок, якщо світлодіоди не спалахнули під час руху в зоні, замініть їх.
Характеристики:
- Тип відлякувача: стаціонарний
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Дальність дії: до 12 м
- Тип випромінювання: безперервне
- Додаткові функції: кріплення на стіну
- Тип живлення: батарейка "Крона", мережа 220В
- Кількість батарейок: 2 шт.
- Датчик руху: є
- Спосіб носіння: ні
- Гарантія: 12 міс.
- Точна вага: 240 г
- Частота випромінювання: 18-24 кГц
- Звуковий тиск: н/д
- Площа дії: 85 кв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дальність дії | 12 м |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Сектор дії | 70 ° |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 24 кГц |
| Регулятор частоти ультразвуку | Немає |
| Наявність стробоскопа | Ні |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Зелений |
| Наявність ліхтарика | Ні |
| Загальні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки |
| Напруга | 220 В |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 020 ₴


