Автомобільний відлякувач гризунів щурів і мишей SD-048C




Автомобільний відлякувач гризунів щурів і мишей SD-048C - це сучасний ефективний прилад для боротьби з мишами в підкапотному просторі, або в салоні автомобіля.
Якщо завелася миша або щур під капотом - це може призвести до серйозних наслідків, аж до аварії - гризуни пошкоджують ізоляцію електропроводки, гумові шланги і патрубки. В результаті різко зростає ймовірність пожежі через замикання проводів та неполадок у двигуні, що особливо небезпечно у русі. У кращому випадку пощастить зупинитися і точно знадобиться дорогий ремонт.
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів для автомобіля дозволяє позбутися гризунів і не допустити попадання нових шкідників під капот автомобіля.
Особливості відлякувача щурів і мишей для автомобіля SD-048C:
- живлення від автомобільного акумулятора 12 В;
- ультразвук + світлодіодний стробоскоп;
- відключення при працюючому двигуні;
- для підкапотного простору та салону;
- мінімальне споживання енергії;
- автоматична зміна частоти ультразвуку;
- металічний корпус.
Як використовувати автомобільний відлякувач гризунів щурів і мишей SD-048C:
Допускаються будь-які варіанти встановлення відлякувача щурів та мишей для автомобіля SD-048C:
- За допомогою стяжок, що входять до комплекту.
- Через 4 отвори на корпусі.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 50 кв.
- Тип УЗ випромінювання: постійна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 1 шт.
- Тип живлення: мережа 12В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: ні
- Частота ультразвуку: 25-45/35 кГц
- Точна вага: 155 г
- Звуковий тиск: н/д
- Потужність: 0.09 А (струм)
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saintland |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Акумулятор, Мережа 12 В |
| Зона дії | 50 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 155 г |
- Ціна: 1 270 ₴
