Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів УЗ-003





Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів УЗ-003 допоможе швидко і непомітно позбутися мишей, щурів, кажанів у побутових і промислових приміщеннях площею до 150 квадратних метрів. Прибір абсолютно беззвучний і тому може використовуватися в житлових, офісних приміщеннях і навіть спальнях. Відлякувач гризунів УЗ-003 абсолютно безпечний для людини і домашніх тварин і не впливає на роботу інших побутових електроприладів.
Як працює відлякувач мишей і щурів УЗ-003:
Включений відлякувач мишей і щурів УЗ-003 випромінює ультразвукові хвилі певної частоти, яка не сприймається людиною і домашніми тваринами, але дуже сильно дратує будь-яких гризунів. У них з’являється занепокоєння і тривога. Ультразвук буквально "б'є їм у вуха", доставляючи сильний біль. Гризуни не можуть шукати їжу, спати і розмножуватися. У них виникає єдина потреба - швидше покинути територію, де знаходиться прилад.
В середньому, гризуни йдуть протягом 5-7 днів. Все залежить від кількості шкідників, приміщення, температури. Максимальний термін (заявлений виробником) становить 14 днів.
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів абсолютно безпечний для людини, домашніх тварин і навіть дітей. Його можна залишати включеним постійно цілодобово. Бажано в перші 2 тижні не вимикати відлякувач із розетки. Після того, як шкідники покинуть приміщення, прилад можна вимкнути.
Як використовувати відлякувач мишей і щурів УЗ-003:
- Підключіть прилад у тій кімнаті, де помічено найбільшу активність гризунів.
- Крізь стіни ультразвук не поширюється, тому якщо у вас миші завелися у кількох кімнатах – потрібно ставити прилад у кожній кімнаті.
- Місце встановлення відлякувача не повинно бути прихованим. У радіусі 50 см не повинно бути перешкод. Буде ідеальним, щоб до протилежної стіни не було жодних перешкод, тоді ультразвук максимально заповнить всі приміщення з усіма укриттями.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 150 кв.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 1 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: ні
- Частота ультразвуку: 18-30 кГц
- Підключення до мережі: вилка на корпусі
- Точна вага: 95 г
- Звуковий тиск: 85 дБ
- Потужність: 5 Вт
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 150 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 125 г |
- Ціна: 700 ₴
