Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів на батарейках LS-925





Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів на батарейках LS-925 - це сучасний пристрій, створений, щоб допомогти вам швидко позбутися мишей, щурів, кажанів, клопів, мурах, павуків та інших шкідників. Цей відлякувач однаково підходить для таких приміщень, як квартири, приватні будинки, склади, офіси, магазини і як ефективна боротьба з гризунами у вашому транспортному засобі. Працює автономно від батарейки (крона), площа дії - 185 квадратних метрів.
Особливості відлякувача мишей і щурів LS-925:
Відлякувач гризунів на батарейках LS-925 є автономним приладом, це означає, що йому не потрібно живлення від електросеті. Ультразвукові хвилі, що генеруються приладом зовсім не чутні людським вухам. Генератор відлякувача мишей LS-925 спрацьовує кожні 8 секунд та тривалість становить 0,3 секунди. Як і всі сучасні відлякувачі гризунів, ця модель має функцію автоматичного перемикання частот, з цього випливає, що будь яка адаптація гризунів до дії відлякувача неможлива і вони обов'язково залишать Вашу територію. Для повного вигнання гризунів та інших шкідників знадобиться в середньому від 2 до 4 тижнів, при цьому необхідно забезпечити безперервну роботу приладу для максимального і швидкого результату. Працює пристрій проти гризунів LS-925 від батарейки типу Крона, в середньому заряду для безперебійної роботи вистачає на 5 місяців. Те, що цей пристрій є автономним і працює від батарейки, робить його просто незаміним у місцях, де немає доступу або можливості підключення до електромережі.
Як використати відлякувач мишей і щурів LS-925:
Щоб активувати відлякувач мишей і щурів на батарейках LS-925 необхідно кожну з половинок приладу розкрутити в протилежні боки, після чого пристрій відкриється і це дасть вам можливість вставити батарейку, після цього закрийте відлякувач. Оскільки пристрій не чутний людині, для сповіщення про початок правильної роботи є спеціальний індикатор червоного кольору, розміщений на передній панелі приладу. Після всіх цих не хитріх маніпуляцій пристрій проти гризунів LS-925 почне свою роботу.
Характеристики:
- Джерело живлення, В: 9 (Крона)
- Тривалість роботи на одному елементі живлення, міс: близько 4
- Діапазон випромінюваних частот, кГц: 25-26
- Рівень ультразвукового тиску з відривом 1 м, дБ, щонайменше: 130
- Маса, не більше кг: 0,09
- Робоча температура, °С: -10…+40
- Ефективна площа кв. м: до 185
- Габарити: 130×130×30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки |
| Зона дії | 185 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 760 ₴


