Промисловий ультразвуковий відлякувач мишей щурів для складу і ангара LS-967





Промисловий ультразвуковий відлякувач мишей щурів для складу і ангара LS-967 ефективний проти мишей, щурів, тарганів, павуків, бліх, кліщів та інших комах, білок та кажанів. Має три ультразвукові динаміки і призначений для роботи в об'ємних приміщеннях. Його принцип дії полягає у дратівливій дії ультразвуку на нервову систему та слух шкідників, які згодом йдуть в інше місце. Відлякувач мишей безпечний для людини.
Як використовувати відлякувач мишей та щурів LS-967:
Відлякувач мишей LS-967 може використовуватись у складі, супермаркеті, ресторані, цеху, на горищі, де є електроживлення 220В. Завдяки динамікам, спрямованим на всі боки, в приміщенні практично не залишається місць, куди не проникає ультразвук. Для ввімкнення відлякувача достатньо вставити мережний адаптер у розетку і вибрати режим відлякування.
Режими роботи відлякувача мишей і щурів LS-967:
- Нормальний. Для запобігання повторній появі шкідників, після того, як вони були вигнані.
- ЗПосилений. Застосовується під час поточного очищення приміщення.
- Активний. Найбільш потужний режим призначений для сильно заражених площ. У цьому режимі може лунати звук.
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів бажано встановлювати на відкритому просторі. Чи не закривайте динаміки відлякувача т.к. це сильно знижує його радіус дії. Уникайте контакту з водою. Не рекомендується включати прилад біля клітин з домашніми тваринами (наприклад, хом'ячками, морськими свинками, шиншилами).
Миші, комахи та інші шкідники спочатку інтенсивно шукатимуть новий притулок, потім вони підуть в інше, тихіше місце, подалі від приладу. Для запобігання їх повторній появі відлякувач повинен працювати постійно.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 1700 куб.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 3 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: ні
- Частота ультразвуку: 13-45 кГц
- Підключення до мережі: шнур із блоком живлення
- Точна вага: 100 г
- Звуковий тиск: н/д
- Потужність: н/д
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 1700 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 1 320 ₴




