Промисловий ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів LS-927M





Промисловий ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів LS-927M ефективний проти мишей, щурів, кажанів та інших гризунів. Безпечен для людей і домашніх тварин. 3 різночастотні динаміки для кращого розповсюдження ультразвуку. Частота, що постійно змінюється, від звикання. Ідеальний для середніх та великих приміщень: склади, їдальні, виробничі та торгові приміщення, офіси площею до 545 квадратних метрів.
Особливості відлякувача мишей і щурів LS-927M:
Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів LS-927M має 3 різнотипних ультразвукових генераторів, що підвищують ефективність боротьби зі шкідниками.
Застосовується для боротьби з пацюками, мишами та іншими гризунами у закритих приміщеннях склади, їдальня, виробничі та торгові приміщення, офіси площею до 545 квадратних метрів.
Унікальність даного відлякувача щурів і мишей полягає в тому, що поперемінна дія різних випромінювачів, що відтворюють інтенсивні ультразвукові хвилі з «плаваючою» частотою, дуже сильно пригнічує вплив на слухові органи і нервову систему гризунів.
Частота динаміків, що змінюється, запобігає звиканню, а також розширює спектр тварин і комах, проти яких ефективно діє даний прилад.
Як користуватися відлякувачем мишей і щурів LS-927M:
- Вмикайте електронного відлякувача до мережі 220В за допомогою адаптатора 9В DC
- На корпусі приладу розташовано перемикач режимів керування приладом.
Режими відлякування LS-927M:
- DUO - імпульсний ультразвук із перетворювача + безперервний ультразвук із двох динаміків
- TRANS - імпульсний ультразвук з генератора (зелений індикатор)
- ULTRA - безперервний ультразвук із двох динаміків (червоний індикатор)
- TEST - в даному режимі відлякувач знизить частоту ультразвуку так, що він буде чутний людині. Так Ви зможете переконатися, що відлякувач працює.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 550 кв.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 3 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: тестовий режим
- Частота ультразвуку: 25-65 кГц
- Підключення до мережі: шнур із блоком живлення
- Точна вага: 175 г
- Звуковий тиск: 135×2 дБ
- Потужність: 2 Вт
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 545 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 1 630 ₴




