Ультразвуковий відлякувач мишей LS-919





Ультразвуковий відлякувач мишей LS-919 допоможе вам швидко позбутися мишей, щурів та інших гризунів раз і назавжди. Однак добре пристрій підходить як і для житлових приміщень, так і для нежитлових площею до 23 квадратних метрів.
Як працює відлякувач мишей LS-919:
Відлякувач мишей LS-19 досить простий і зручний в експлуатації. Прилад працює від звичайної побутової мережі в 220 Вольт. Все що вам потрібно зробити - це підключити відлякувач гризунів ультразвуковий LS-19 до мережі і включити кнопку в положення «ON ». Ультразвук, що генерується приладом, від гризунів знаходиться в частотному діапазоні від 21 до 25 кГц, це означає, що для людини і домашніх тварин він абсолютно безпечний і не чутний, проте згубний для гризунів і комах. Вже через 2-6 тижнів ви зможете повністю позбутися гризунів в квартирі, будинку, офісі.
Величезний плюс усіх ультразвукових відлякувачів мишей у тому, що вони нешкідливі для дорослих і дітей, домашніх тварин. Людське вухо не здатне сприймати ультразвук. Виняток становлять лише домашні, декоративні гризуни.
Як користуватися відлякувачем мишей LS-919:
Слід простежити, щоб випромінювач ультразвуку був відкритий і не захаращувався предметами, так як ультразвук від мишей та щурів поглинається такими предметами як м'які меблі і відбивається від шаф та інших великих меблів. Крім того, слід пам’ятати, що ультразвук не проходить через стіни і є ефективним захистом від гризунів ТОЛЬКО У ПОПЕРЕДЖЕННЯХ ПРИМІЩЕННЯ (комната, офіс, склад, сарай, гараж, підвал). Якщо ж ви хочете позбутися мишей у квартирі або будинку, в якому не одна кімната, а кілька кімнат - то необхідно встановити по 1 приладу в кожній кімнаті.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 23 кв.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 1 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: ні
- Частота ультразвуку: 21-25 кГц
- Підключення до мережі: вилка на корпусі
- Точна вага: 45 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Робоча частота | 25 Гц |
| Зона дії | 23 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 445 ₴
