Ультразвуковий відлякувач комарів в розетку Weitech WK-0028


Ультразвуковий відлякувач комарів Weitech WK-0028 однаково ефективний на вулиці та в приміщенні. Працює за екологічно чистою технологією: генерує ультразвук від комарів високої частоти, що відлякує "кровососів". Площа дії 50 кв.
Як працює відлякувач комарів Weitech WK-0028:
Принцип роботи приладу від комарів Weitech WK-0028 заснований на генеруванні звукових хвиль, частота та характер яких збігаються зі звуками, що видаються самцями комара. Для запліднених самок (а з усіх комарів кусаються тільки вони!) цей звук означає небезпеку. Тому, почувши його, вони відразу ж відлітають геть. В результаті на території, що захищається відлякувачем, не залишається жодного "кровососа", і Ви можете спокійно займатися своїми справами.
Таким чином, ультразвуковий відлякувач комарів Weitech WK-0028 не видає жодних запахів - тільки звук високої частоти та невисокої гучності, що залишається за межами сприйняття більшості ссавців. Отже, використання цього пристрою не тільки повністю безпечне для людини та домашніх тварин, але навіть не викликає жодних неприємних відчуттів!
Для встановлення відлякувача комарів Weitech WK-0028 обмежень практично немає. Відлякувач комарів має компактні розміри і працює від стандартної мережі 220В.
Де можна використовувати відлякувач комарів Weitech WK-0028:
- у побутових приміщеннях (будинках та квартирах);
- на складах та у підвальних сховищах (включаючи продовольчі приміщення);
- у дитсадках та школах;
- на вулиці.
Особливості відлякувача комарів Weitech WK-0029:
- Ідеально підходить для використання у домашніх умовах, навіть у дитячій.
- Випромінює 4 частоти
- Захищає до 50 м ².
- Регульована інтенсивність.
- Індикатор роботи.
- Перемикач увімкнення/вимкнення
- Працює від мережі 220 В/50 Гц.
- Без хімічних продуктів та отрут.
Характеристики:
- Тип пристрою: Електронний ультразвуковий відлякувач комарів
- Принцип дії: Випромінювання ультразвукових хвиль, комарів, що відлякують.
- Ефективна площа: До 20 м² (для внутрішнього використання)
- Джерело живлення: Батарейки (2×AA)
- Час роботи: До 30 днів на одному комплекті батарейок
- Матеріал корпусу: Ударостійкий пластик
- Розміри та вага: 9×6×3 см, 120 г
- Особливості: Компактний та портативний, Без хімікатів, безпечний для дітей та домашніх тварин
- Установка: Розташовується на горизонтальній поверхні або носиться із собою
- Виробник: Weitech (Бельгія)
- Комплектація: Відлякувач, інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Відлякувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Робоча частота | 6 Гц |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
- Ціна: 990 ₴
