Ультразвуковий відлякувач комарів на батарейках Weitech WK-0029




Ультразвуковий відлякувач комарів на батарейках Weitech WK-0029 однаково ефективний на вулиці та в приміщенні. Працює за екологічно чистою технологією: генерує звук високої частоти, що відлякує комарів. Площа дії 50 кв.
Як працює відлякувач комарів Weitech WK-0029:
Принцип роботи приладу від комарів Weitech WK-0029 заснований на генеруванні звукових хвиль, частота та характер яких збігаються зі звуками, що видаються самцями комара. Для запліднених самок (а з усіх комарів кусаються тільки вони!) цей звук означає небезпеку. Тому, почувши його, вони відразу ж відлітають геть. В результаті на території, що захищається відлякувачем, не залишається жодного комарву, і Ви можете спокійно займатися своїми справами.
Таким чином, ультразвуковий відлякувач комарів Weitech WK-0029 не видає жодних запахів - тільки ультразвук від комарів високої частоти та невисокої гучності, що залишається за межами сприйняття більшості ссавців. Отже, використання цього відлякувача комарів не тільки повністю безпечне для людини та домашніх тварин, але навіть не викликає жодних неприємних відчуттів!
Для встановлення відлякувача комарів Weitech WK-0029 обмежень практично немає. Відлякувач комарів має компактні розміри і працює автономно від 3-х пальчикових батарейок або акумуляторів типу "АА".
Де можна використовувати відлякувач комарів Weitech WK-0029:
- у побутових приміщеннях (будинках та квартирах);
- на складах та у підвальних сховищах (включаючи продовольчі приміщення);
- у дитсадках та школах;
- на вулиці;
- в автомобілі.
Особливості відлякувача комарів Weitech WK-0029:
- площа захисту - до 50 квадратних метрів;
- принцип дії - відлякує комарів ультразвуком;
- підходить для захисту від комарів на вулиці та в приміщенні;
- працює без запаху і шуму (абсолютно нешкідливий для людини та тварин!);
- джерело живлення - батарейки.
Характеристики:
- Тип пристрою: Електронний ультразвуковий відлякувач комарів
- Принцип дії: Випромінювання ультразвукових хвиль, комарів, що відлякують.
- Ефективна площа: До 20 м² (для внутрішнього використання)
- Джерело живлення: Мережа 220 В або USB
- Потужність: 1 - 2 Вт
- Матеріал корпусу: Ударостійкий пластик
- Розміри та вага: 8×5×3 см, 150 г
- Особливості: Безшумна робота, Без хімікатів, безпечний для людей та тварин
- Встановлення: Підключається до розетки або через USB
- Виробник: Weitech (Бельгія)
- Комплектація: Відлякувач, інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Відлякувач комах |
| Тип живлення | Батарейки |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Робоча частота | 6 Гц |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
- Ціна: 990 ₴
