Ультразвуковий відлякувач собак Куос





Ультразвуковий відлякувач собак КУОС має форму та розміри звичайної губної помади, але при цьому здатний захистити від нападу агресивних бродячих собак. Дальність дії – 5 метрів. Працює від пальчикової батареї.
Як працює відлякувач собак КУОС:
Відлякувач собак випромінює ультразвуковий сигнал на частоті 25 kHz, яка не помітна людським вухом, зате на вуха собак має різку хворобливу дію. Потрапивши в зону дії приладу собака починає спочатку задкувати назад, але незабаром відмовляється від агресивних намірів і просто тікає.
Як використовувати відлякувач собак КУОС:
Відлякувач собак ультразвуковий КУОС має найменший розмір серед інших кишенькових відлякувачів собак, тому легко поміститься в кишені або сумочці.
Побачивши агресивного собаки достатньо дістати прилад, направити на собаку (бажано в голову) і натиснути кнопку на приладі. Прилад видасть ультразвуковий сигнал, який миттєво відлякає агресивного собаку.
Характеристики:
- Тип відлякувача собак: портативний
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Дальність дії: до 5 м
- Тип випромінювання: безперервне
- Додаткові функції: ні
- Тип живлення: батарейка "23А"
- Кількість батарейок: 1 шт.
- Датчик руху: ні
- Спосіб носіння: ремінець
- Гарантія: 12 міс.
- Точна вага: 30 г
- Частота випромінювання: 25 кГц
- Звуковий тиск: 110 дБ
- Площа дії: н/д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Дальність дії | 5 м |
| Рівень ультразвукового тиску | 110 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Регулятор частоти ультразвуку | Немає |
| Наявність стробоскопа | Ні |
| Наявність ІЧ-датчика | Ні |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 110 дБ |
| Колір | Різні кольори |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 30 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 780 ₴

