Ультразвуковий відлякувач собак CD-100





Ультразвуковий відлякувач собак CD-100 – це кишеньковий електронний прилад для захисту від нападу агресивних собак. Дальність дії – 10 метрів. Працює від батареї (крона). Має 3 режими роботи – режим відлякування агресивних собак, режим дресирування та режим ліхтарика.
Як працює відлякувач собак CD-100:
Електронний відлякувач собак випромінює пульсуючі ультразвукові сигнали на частоті 20-25 kHz, яка не помітна людським вухом, зате на вуха собак має різку хворобливу дію. Ультразвуковий вплив доповнюється яскравим миготінням двох світлодіодів, які посилюють ефект відлякування і дезорієнтують собаку. Собаки починають чути звук навіть з відстані 25 метрів, проте повноцінний відлякуючий ефект досягається на відстані 10-15 метрів. Потрапивши в зону дії приладу собака починає спочатку задкувати назад, але незабаром відмовляється від агресивних намірів і просто тікає.
Як використовувати відлякувач собак CD-100:
Електронний відлякувач собак ультразвуковий має 3 режими роботи:
- Режим відлякування - прилад випромінює пульсуючі ультразвукові сигнали з максимальною потужністю. У цьому режимі потрібно направити відлякувач на собаку та натиснути кнопку.
- Режим дресирування - прилад випромінює слабкіший ультразвуковий сигнал, яким можна супроводжувати команди типу "фу" або "не можна".
- Режим ліхтарика - прилад не випромінює ультразвук, лише включає яскравий ліхтарик для пересування в темний час.
Характеристики:
- Тип відлякувача собак: портативний
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Дальність дії: н/д
- Тип випромінювання: безперервне
- Додаткові функції: світловий спалах, вбудований ліхтарик
- Тип живлення: батарейка "Крона"
- Кількість батарейок: 1 шт.
- Датчик руху: ні
- Спосіб носіння: ремінець
- Гарантія: 6 міс.
- Точна вага: 85 г
- Частота випромінювання: 25 кГц
- Звуковий тиск: 125 дБ
- Площа дії: н/д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Рівень ультразвукового тиску | 125 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Регулятор частоти ультразвуку | Немає |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Ні |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 125 дБ |
| Колір | Жовтий |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 98 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 415 ₴
