Відлякувач кротів землерийок сліпаків змій капустянки на батарейках LS-997





Відлякувач кротів на батарейках LS-997 ефективний проти кротів, землерийок, сліпаків, змій, капустянки. Площа дії до 1000 кв. Вологозахищений алюмінієвий корпус. Технологія механічного посилення імпульсів. Працює від 4 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 4-6 місяців.
Як працює відлякувач кротів LS-997:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. На цьому і заснована дія відлякувача кротів LS-997. Електронний відлякувач кротів на батареях генерує та випромінює звукові та вібраційні імпульси тривалістю від 2-5 секунд. після чого мовчить упродовж 30 секунд. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи в них тривогу, переляк, паніку, що змушує їх залишити зону дії приладу.
Генеровані відлякувачем вібрації не впливають на дощових черв'яків!
На відміну від більш дешевих відлякувачів кротів, цей ультразвуковий відлякувач кротів на батарейках LS-997 оснащений технологією механічного посилення імпульсів, яка дозволила збільшити площу дії до 1000 квадратних метрів.
Як використовувати відлякувач кротів LS-997:
Враховуючи що випромінювані приладом звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 15-20 метрів – ми рекомендуємо встановлювати прилад у центрі ділянки. Установка відлякувача кротів LS-997 дуже проста - просто вставте його щільно в землю за позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати прилад на зиму!
Характеристики:
- Тип корпусу: металевий
- Площа дії: 1000 кв.
- Радіус дії: 18 м
- Тип вібратора: п'єзовібратор
- Частота вібрації: ~300 Гц
- Тривалість вібрації: н/д
- Циклічність вібрації: ~15 с
- Висувна каретка: є
- Тип живлення: батарейка "D"
- Кількість батарейок: 4 шт.
- Середній ресурс батарейок: 4-6 міс.
- Точна вага: 330 г
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Гризуни, Кроти, Ховрахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Звуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 340 г |
- Ціна: 950 ₴
