Біоакустичний відлякувач птахів шпаків дроздів ворон Сапсан-3





Біоакустичний відлякувач птахів шпаків дроздів ворон Сапсан-3 - це сучасний вітчизняний прилад для відлякування птахів, ворон, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, щурки та інших дрібних птахів на площі до 0,5 га.
У приладі Коршун-Міні передбачено 3 режими для відлякування птахів:
- На дрібних птахів: шпаки, дрозди, щурка, дрібні птахи
- На вранових птахів: граки, ворони, галки, сороки
- Змішаний набір: шпаки, дрозди, граки, ворони, галки, сороки, дрібні птахи
- Як працює відлякувач птахів Сапсан-3:
Принцип роботи акустичного відлякувача птахів Сапсан-3 полягає у циклічному відтворенні спеціальних звуків через певні паузи. Ефективний відлякувальний вплив перевірено в природних умовах проживання птахів.
У приладі від птахів вбудоване сутінкове реле, що реагує на зміну часу доби - це дозволяє приладу самостійно включатися при ранній зорі близько 04:30 - 05:00 години ранку влітку і вимикатися в сутінках увечері близько 20:00 - 21:00 години вечора, коли птиці вже відлітають на ночівлю. Встановлювати прилад слід у такий спосіб, щоб фотоелемент не закривався сторонніми предметами та отримував природне освітлення.
Як використовувати відлякувач шпаків і дроздів Сапсан-3:
Відлякувач птахів повинен розташовуватися в місці, захищеному від попадання бризок води та прямих сонячних променів. Це може бути спеціально виготовлений навіс або існуючий.
Динамік кріпиться за допомогою металевої скоби на висоті 2-3 м, це може бути щогла або стіна. При встановленні динаміка необхідно враховувати його спрямованість, т.к. максимальна дальність дії буде перед ним (див. малюнок вище). Так само при експлуатації на вулиці не можна задирати рупор, щоб у ньому не накопичувалася вода.
Живлення відлякувача дроздів може здійснюватися різними способами:
- Мережевий адаптер для роботи приладу від 220В (входить до комплекту поставки)
- Акумуляторна батарея 12 В (НЕ входить до комплекту постачання)
Характеристики:
- Тип відлякувача птахів: біоакустичний
- Вплив на види птахів: ворона, галка, дрізд, шпак, сорока, чайка, щурка
- Місце використання: виноградники, полігони, звалища, поля із зерновими, фруктові сади
- Площа дії: 5000 кв.
- Кількість динаміків: 1
- Спосіб включення: таймер
- Додаткові функції: блокування на ніч
- Діапазон робочих температур: н/д
- Тип живлення: акумулятор 12В, мережа 220В
- Кількість батарей: -
- Вага: до 0.5 кг
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Звуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Зона дії | 5000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 3 250 ₴
