Ліхтар від комарів мух комах світлодіодний на сонячній батареї Vayox IKV-200





Ліхтар від комарів мух комах світлодіодний на сонячній батареї Vayox IKV-200 працює в 2-х режимах: кемпінговий ліхтар та знищувач комах. Площа дії - 20 квадратних метрів. Водонепроникність IPX4. Працює на сонячній батареї, а також має вбудований акумулятор із запасом роботи до 13 годин, можлива зарядка від USB.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на сонячній батареї Vayox IKV-200 гарантує Вам відпочинок без комарів та мошок, а також може використовуватись як кемпінговий ліхтар із можливістю як поставити його на поверхню так і підвісити.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на сонячній батареї Vayox IKV-200 захищена від дощу та пилу (ступінь захисту IPX4). Лампа від комарів на сонячних батареях ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Характеристики:
- UV-A лампи: 1 x 3 Вт T8 LED
- Акумулятор: 4000 мАг
- Вага: 0,9 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Час зарядки: 6 годин
- Час роботи: 8 годин
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1 м
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Прилад, USB-кабель
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Потужність: 3 Вт
- Напруга розряду: 2000 В
- Особливості: Ліхтар - знищувач комах на сонячній батареї
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Площа: 30 кв.м
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Vayox
- Розмір: 245 х 210 х 145 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 250 х 215 х 150 мм
- Роз'єм: Type-C
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Китай
- Тип: З сіткою під напругою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 900 г |
- Ціна: 2 400 ₴




